Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Baudinių serijos išvengusi „Chelsea“ – FIFA klubų taurės čempionė

Londono „Chelsea“ klubas pateisino favorito etiketę FIFA klubų taurės turnyre ir Abu Dabyje (JAE) surengtose varžybose iškovojo čempionės titulą. Dramatiškame finale „mėlynieji“ 2:1 palaužė „Palmeiras“ iš Brazilijos.
Kai Havertzo įvartis tapo lemiamu FIFA klubų taurės turnyro finale
Kai Havertzo įvartis tapo lemiamu FIFA klubų taurės turnyro finale / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Keturių klubų finaliniame turnyre Abu Dabyje šiemet susirėmė UEFA Čempionų lygos nugalėtojai Londono „Chelsea“, Pietų Amerikos pirmenybių „Copa Libertadores“ čempionai „Palmeiras“, Azijos Čempionų lygoje triumfavę „Al Hilal“ (Saudo Arabija) bei Afrikos Čempionų lygos nugalėtojai „Al Ahly“ (Egiptas).

Mažajame finale užtikrintai rezultatu 4:0 triumfavo egiptiečiai, o štai mūšyje dėl trofėjaus 90 žaidimo minučių nugalėtojui išaiškinti neužteko.

Pirmasis finalo įvartis krito po pertraukos – 55-ąją minutę pasižymėjo Romelu Lukaku.

Brazilijos klubas savo atsaką pateikė nepraėjus nė dešimčiai minučių – 64-ąją minutę nuo 11 metrų žymės neklydo Raphaelis Veiga.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio pabaigoje sveiką kailį išnešti pavyko dvikovos favoritams. Rungtynėms nenumaldomai artėjant prie baudinių serijos 118-ąją minutę Kai Havertzas taip pat realizavo 11 metrų baudinį, kuris Anglijos ekipai garantavo nugalėtojų trofėjų.

Net šeštą pridėtą pratęsimo minutę iš aikštės buvo išvarytas Luanas, palaidojęs paskutines brazilų viltis pakovoti dėl išlyginamojo įvarčio.

Londono komanda FIFA klubų taurę iškovoja pirmą kartą per ekipos istoriją. 2012 metais jie suklupo šio turnyro finale.

Turnyro nugalėtojams atiteks 5 mln. JAV dolerių piniginis prizas, vicečempionams – 4 mln. JAV dolerių, trečiosios vietos laimėtojams – 2,5 mln. JAV dolerių, o ketvirtą vietą užėmusi ekipa gaus 2 mln. JAV dolerių vertės čekį.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant