Bavariškas cunamis: dviem įvarčiais atsilikęs „Bayern“ po pertraukos nuplovė varžovus

Miuncheno „Bayern“ užteko gero žaidimo viename kėlinyje, kad susirinktų tris taškus Vokietijos Bundeslygoje. Bavarai namuose 5:2 nugalėjo „Mainz“ futbolininkus.
Robertas Lewandowskis (kairėje)
Robertas Lewandowskis (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.

Bavarai pasiekė pergalę nepaisant to, jog po pirmojo kėlinio atsiliko 0:2.

Mainco komanda į priekį išsiveržė sužaidus 32 minutes, kai įvartį pelnė Jonathanas Burkadtas, o 44-ąją minutę skirtumą padvigubino Alexanderis Hackas.

Bet per pertrauką velnių nuo trenerio Hansi Flicko gavę bavarai antrajame kėlinyje atrodė kaip kardinaliai skirtinga komanda.

Nesužaidus nė penkių minučių po pertraukos Joshua Kimmichas pelnė pirmą „Bayern“ įvartį, o 55-ąją minutę Leroy'us Sane išlygino rezultatą – 2:2.

Iki trečiojo įvarčio teko laukti dar 15 minučių – jį 70-ąją minutę pelnė Nicklasas Sule.

Varžovų triuškinimą užbaigė geriausias 2020 m. pasaulio futbolininkas Robertas Lewandowskis, 76-ąją minutę įmušęs baudinį, o 83-ąją pridėjęs ir antrą savo bei penktą komandos įvartį.

Iškovojęs pergalę „Bayern“ susigrąžino Bundeslygos lyderių poziciją, kurią vakar trumpam paveržė „RB Leipzig“ klubas. Prieš jį bavarai turi dviejų, o prieš trečioje vietoje esantį Lėverkuzeno „Bayer“ – penkių taškų pranašumą.

Ketvirtoje vietoje, atsilikęs aštuoniais taškais nuo „Bayern“, žygiuoja Dortmundo „Borussia“. Ji šiandien 2:0 nugalėjo „Wolfsburg“.

Po įvartį pelnė Manuelis Akanji (66 min.) ir Jadonas Sancho (90+1 min.).