„Bayern“ ir vėl užstrigo Vokietijos čempionate

Vokietijoje prasidėjo šeštasis Bundeslygos čempionato turas, kurio pirmosiose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ ekipa namuose 2:2 (2:0) nesugebėjo nugalėti „Wolfsburg“ futbolininkų.
Maximilianas Arnoldas
Maximilianas Arnoldas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį mačo įvartį 11 metrų baudiniu įmušė „Bayern“ lenkas Robertas Lewandowskis, realizavęs progą 33-ąją minutę.

Puolėjas eilinį kartą įrodė, kad yra mirtinas baudinių pildytojas. Pastarąjį kartą R.Lewandowskis neįmušė 11 metrų baudinio dar 2014 metais ir nuo tada neklysdamas mušė jau 22 baudinius.

Jau 42 min. skirtumą padvigubino Arjenas Robbenas, pelnęs jau 92-ąjį įvartį „Bayern“ gretose Bundeslygos čempionate.

Vis dėlto prasidėjus antrajam kėliniui, 56-ąją minutę, „Wolfsburg“ saugas Maximilianas Arnoldas įvarčiu sušvelnino skirtumą. 83 min. Danieliui Didavi pavyko rezultatą išlyginti.

Su 13 taškų per 6 rungtynes „Bayern“ pasivijo Dortmundo „Borussia“ ekipą, tačiau pastaroji turi mačą atsargoje. Po šių ekipų turnyro lentelėje toliau žengia „Hoffenheim“ ir „Hannover“ (po 11 taškų).