„Bayern“ parklupdžiusį Saulo karjeros įvartį gyrė ir Pepas Guardiola

Po Čempionų lygoje Madrido „Atletico“ iškovotos pergalės 1:0 prieš Miuncheno „Bayern“ Diego Simeone gyrė savo komandą. Pepas Guardiola taip pat dar nesudėjo ginklų ir parodė, kad moka pralaimėti. Po rungtynių „Bayern“ treneris atidavė duoklę tiksliam varžovo smūgiui.
„Atletico“ džiaugsmas
„Atletico“ džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau 11-ąją minutę Saulas Niguezas surengė fantastišką reidą į baudos aikštelę, aplenkdamas tris bavarų gynėjus. Veidu į D.Alabą atsidūręs ispanas atliko labai tikslų smūgį į tolimąjį vartų kampą, apgaudamas M.Neuerį, kuris nematė smūgio momento.

Po rungtynių futbolininkas pripažino, kad tai buvo gražiausias ir pats svarbiausias jo karjeros įvartis.

Vokietijos rinktinės vartininkas po mačo apgailestavo, kad komandai nepavyko išlyginti rezultato: „Antrajame kėlinyje mes buvome kur kas geresni. Gaila, kad mums nepavyko to įrodyti įvarčiu. Miunchene turėsime būti budrūs.“

Sausus vartus išlaikęs Madrido ekipos vartininkas Janas Oblakas po rungtynių teigė, kad ši pergalė įrodė „Atletico“ vietą Europos elite: „Mes žaidžiame čia, nes to nusipelnėme. Nes esame didi komanda.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Janas Oblakas gaudo Davido Alabos smūgį

„Atletico“ treneris Diego Simeone džiaugėsi savo komandos pasirodymu: „Tai buvo geriausia mūsų komandos versija. Panašu į ketvirtfinalį su „Barcelona“. Mes primetame savo sąlygas varžovams.“

Per daug nosies nenukabino ir „Bayern“ treneris Pepas Guardiola: „Saulo įvartis buvo tikrai puikus. Jis puikus žaidėjas. Tai buvo mūsų klaidų pasekmė. Mes pradėjome rungtynes labai prastai. Tai nėra geras rezultatas. Bet mes dar turime 90 minučių.“