Be L.Messi žaidusi Argentina vos išplėšė tašką, Brazilija įveikė Kolumbiją

Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybų Pietų Amerikos atrankos zonoje sužaistos penkerios rungtynės. Urugvajaus, Brazilijos ir Argentinos rinktinėms iki patekimo į turnyrą Rusijoje liko vienas žingsnis.
Neymaro įvartis atnešė pergalę
Neymaro įvartis atnešė pergalę / „Scanpix“/AP nuotr.

Antrąją vietą atrankoje užimantys Brazilijos futbolininkai namuose 2:1 įveikė ketvirtoje vietoje esančią Kolumbiją.

Tai buvo antrasis brazilų laimėjimas prie komandos vairo stojus naujajam treneriui Tite.

Įvartį jau antrąją minutę įmušė gynėjas Miranda, tačiau 36 min. Marquinhosas įsimušė į savus vartus.

Pergalingą įvartį brazilams pelnė komandos lyderis Neymaras, likus 16 minučių iki rungtynių pabaigos.

Brazilai po pergalės pagal taškus (15 tšk.) pavijo Argentiną, tačiau aplenkė savo pagrindinius varžovus dėl geresnio įvarčių santykio.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Nicolasas Otamendi atnešė išplėšė Argentinai lygiąsias

Tuo tarpu Argentina svečiuose pas paskutinę vietą užimančius Venesuelos futbolininkus tik antrajame kėlinyje išplėšė tašką – 2:2.

Juanpi (35 min.) ir Josefo Martinezo (53 min.) įvarčiai išvedė šeimininkus į priekį, tačiau netrukus įmušė Lucasas Pratto (58 min.), o lygiąsias išplėšė gynėjas Nicolasas Otamendi (83 min.).

Argentinos vartininkas Sergio Romero mačo pabaigoje lygiųjų vos nepaleido vėjais, kai nesugebėjo tinkamai atmušti baudos smūgio, tačiau pakartotinis bandymas atsitrenkė į virpstą.

Pergalės ir vėl neiškovojo Čilės futbolininkai, namuose lygiosiomis 0:0 sužaidę su Bolivija.

Vienuolika taškų turinčią Čilės rinktinę nuo ketvirtosios vietos ir tiesioginio patekimo į pasaulio čempionatą skiria du taškai.

Atrankos lyderis Urugvajus namuose net 4:0 sutriuškino Paragvajų, o Peru rinktinė 2:1 įveikė Ekvadorą.

Du įvarčius prie Urugvajaus pergalės pridėjo Edinsonas Cavani.