Be L.Messi žaidusi „Barcelona“ suklupo Karaliaus taurės aštuntfinalyje

Ketvirtadienio vakarą sužaistos trejos Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) aštuntfinalio pirmosios rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą patyrė be savo lyderio Lionelio Messi žaidusi „Barcelona“, 1:2 svečiuose nusileidusi Valensijos „Levante“ ekipai.
Malcolmas
Malcolmas / „Scanpix“ nuotr.

4-ąją minutę Erickas Cabaco išvedė šeimininkus į priekį, o 18-ąją Borja Mayoralis persvarą padvigubino.

Paguodos įvartį svečiai sugebėjo įmušti tik 85-ąją minutę, kai į „Levante“ vartus skirtą baudinį realizavo Philippe'as Coutinho.

Atsakomoji dvikova Barselonoje vyks sausio 16-ąją.

Kitose rungtynėse ketvirtadienį Sevilijos „Real Betis“ namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su San Sebastiano „Real Sociedad“, o „Sevilla“ svečiuose 3:1 pranoko Bilbao „Athletic“.