Be nuostolių: Madrido „Real“ įsirašė penktą pergalę iš eilės

Madrido „Real“ klubas ir toliau neklumpa Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. „Karališkasis“ klubas namuose 2:1 pranoko San Sebastiano „Real Sociedad“ ir įsirašė jau penktą pergalę iš tiek pat galimų šiame sezone.
Joselu
Joselu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Santiago Bernabeu“ stadionas buvo šokiruotas jau 5-ąją minutę, kai Anderis Barrenetxea iš artimo nuotolio nuginklavo „Real“ vartininką Kepą Arrizabalagą.

Baskai turėjo ir daugiau progų pelnyti įvartį pirmajame kėlinyje, bet aktyvūs buvo ir šeimininkai, kurie savo pasiekė pačioje antrojo kėlinio pradžioje.

Sužaidus vos 40 sekundžių po pertraukos Federico Valverde po Frano Garcios perdavimo tarsi iš patrankos paleido kamuolį į tinklą nuo virpsto ir išlygino rezultatą.

60-ąją minutę „Real“ jau pirmavo – tas pats F.Garcia atliko perdavimą, o jį smūgiu galva uždarė Joselu.

Per likusį laiką įvarčių sirgaliai nebeišvydo ir „Real“ pasiekė jau penktą pergalę iš eilės. Su 15 taškų „karaliai“ pirmauja lygoje ir dviem taškais lenkia titulą ginančią „Barcelona“.

„Real Sociedad“ turi 6 taškus ir yra 11 vietoje.