Be vargo: „Riteriai“ keturiais įvarčiais sumušė „Nevėžį“

Pastaruoju metu vis solidesnę formą demonstruojantys Vilniaus „Riteriai“ net 4:0 namuose susitvarkė su A lygos autsaideriu Kėdainių „Nevėžiu“.
Riteriai – Žalgiris
Riteriai – Žalgiris / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Į priekį vilniečiai išsiveržė pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kai Mindaugas Grigaravičius mušė dukart 49-ąją ir 51-ąją minutėmis.

Trečią įvartį „Riteriams“ pelnė Maksimas Marusičius, pabėgęs į greitą ataką 78-ąją minutę.

Ketvirtą įvartį šeimininkams mušė varžovas – 82-ąją minutę Biliamino Nurudeenas nukreipė kamuolį į savo vartų tinklą.

„Riteriai“ su 38 taškais yra šeštoje A lygos vietoje, o štai beviltiškai atrodantis Kėdainių klubas turi vos 9 taškus ir yra paskutinis.