Be variantų: „Hegelmann“ pervažiavo „Bangą“

Po rinktinių pertraukos A lyga sugrįžo rungtynėmis, kuriose intrigos nebuvo daug. Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa išvykoje net 5:0 sutaršė Gargždų „Bangą“.

Tai buvo pirmosios penktojo turo, kuris tęsis savaitgalį, rungtynės.

Į priekį Gargžduose svečiai iš Kauno rajono veržėsi anksti – jau 3-ąją minutę, kuomet Cesinha siuntė kamuolį tinklą baudos smūgiu.

Greitai „Hegelmann“ dvigubino skirtumą. 18-ąją minutę kamuolys buvo pasiųstas į šeimininkų baudos aikštelę, kurioje ne itin sėkmingai sužaidė vartininkas Kornelijus Smilingis. Tuo pasinaudojo Samuelis Odeoyibo, mušęs tiksliai.

Prieš pertraukos pabaigą krito ir trečias kamuolys į „Bangos“ vartus. 38-ąją minutę Cesinha tiksliai mušė kaire koja, K.Smilingis kamuolį lietė, bet komandos neišgelbėjo.

Filipas Dangubičius 66-ąją minutę surado kamuolį kampinio metu ir mušė ketvirtą „Hegelmann“ įvartį.

Galiausiai buvo pelnytas ir pirmasis šio sezono „hat-trickas“ – Cesinha 75-ąją minutę nuginklavo K.Smilingį dar kartą ir pelnė trečią savo įvartį.

„Hegelmann“ turi 9 taškus ir kyla į trečiąją vietą A lygoje. „Banga“ su trimis taškais lieka septintoje lentelės pozicijoje.