Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Beprotiškas „Copa America“ bronzinis mačas: išvarytas L.Messi, A.Sanchezo trauma ir Argentinos triumfas

Argentinos ir Čilės futbolo rinktinės surengė tikrą spektaklį „Copa America“ turnyro susitikime dėl trečiosios vietos.
Argentina - Čilė
Argentina - Čilė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Agresyviai susitikimą pradėję argentiniečiai pirmą įvartį pelnė jau 12-ąją žaidimo minutę, kuomet po Lionelio Messi tikslaus perdavimo Sergio Aguero apibėgo vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus.

17-ąją minutę traumą patyrė vienas iš Čilės lyderių Alexis Sanchezas.

Argentinos šturmas ties pirmuoju įvarčiu nesibaigė – vos po dešimties minučių nuo pirmojo tikslaus smūgio Paulo Dybala prie kamuolio suskubo greičiau nei Čilės vartininkas ir pirštų galais padvigubino savo rinktinės pranašumą.

37-ą žaidimo minutę stipriai susikivirčijo dėl kamuolio kovoję Lionelis Messi ir Gary Medelis. Pavojingą futbolininkų apsistumdymą greitai numalšino rungtynių arbitras, abiems parodęs po raudoną kortelę.

Paskutinį kartą raudoną kortelę L.Messi buvo užsidirbęs dar 2005 metais debiutuodamas šalies nacionalinėje rinktinėje. Žaisdamas už Barseloną futbolininkas niekada nebuvo išvarytas iš aikštės.

59-ą žaidimo minutę Arturo Vidalis dar sušvelnino Čilės rinktinės deficitą, tačiau Argentina triumfavo 2:1 ir iškovojo trečią vietą.

Iš viso šiame mače buvo parodytos 7 geltonos ir 2 raudonos kortelės.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?