Beveik kėlinį atsilikusį „Bayern“ link pergalės nuvedė R.Lewandowskio įvarčiai

Miuncheno „Bayern“ klubas pasiekė nelengvą pergalę Vokietijos Bundeslygoje. Beveik visą pirmąjį kėlinį atsilikęs šalies čempionų klubas namuose 2:1 palaužė „Wolfsburg“ pasipriešinimą.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai jau 5-ąją minutę šokiravo turnyro favoritus Maximiliano Philippo tiksliu smūgiu, o persvarą „Wolfsburg“ išlaikė iki pat pridėto pirmojo kėlinio laiko.

Kai jau atrodė, kad komandos ir į rūbinę iškeliaus netikėtai pirmaujant svečiams, suspindo Roberto Lewandowskio žvaigždė.

Lenkas jau per pridėtą laiką išlygino rezultatą, o vos grįžęs iš rūbinės, 52-ąją minutę, išvedė „Bayern“ į priekį.

Per likusias maždaug 40 rungtynių minučių įvarčių komandos nebepasiekė ir rungtynės baigėsi „Bayern“ ir 3 taškais, kurie įkapsėjo į Hansi Flicko auklėtinių taupyklę.

Pergalę iškovojęs bavarų klubas Bundeslygoje su 27 taškais yra antras. Pirmauja 28 taškus turintis Lėverkuzeno „Bayer“, šįvakar išvykoje net 4:0 sutalžęs „Koln“, o trečią vietą su 27 taškais užima „RB Leipzig“, sudėtingai 1:0 palaužęs „Hoffenheim“.

Komandos yra sužaidusios po 12 mačų iš 34.