Blankus „Liverpool“ metus tęsia be pergalių – parklupdytas Braitone

Antausį Anglijos „Premier“ lygoje sugėrė „Liverpool“ klubas. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 0:3 nusileido „Brighton & Hove Albion“ vienuolikei.
„Brighton & Hove Albion“ – „Liverpool“
„Brighton & Hove Albion“ – „Liverpool“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo kova dėl pozicijos. Iškovojęs pergalę „Brighton & Hove Albion“ aplenkė Liverpulio komandą ir pakilo į septintą poziciją.

Visus įvarčius šeimininkai sumušė antrajame kėlinyje.

Du įvarčius pelnė Solly Marchas – 47-ą ir 53-ią minutėmis, o tašką susitikime padėjo Danny Welbeckas, 81-ą minutę įvarčiu pavertęs to paties S.Marcho perdavimą.

„Brighton & Hove Albion“ vienuolikę „Liverpool“ yra įveikęs tik kartą per paskutinius keturis tarpusavio mačus.

Pirmoje šio sezono akistatoje spalio pradžioje Liverpulyje buvo užfiksuotos lygiosios 3:3.

Tuomet tai buvo pirmosios „Brighton & Hove Albion“ rungtynės be trenerio Grahamo Potterio, kuris rugsėjį persikėlė į Londono „Chelsea“.

Šiais kalendoriniais metais „Liverpool“ dar nepatyrė pergalės džiaugsmo – lygoje pralaimėjo „Brentford“ ir „Brighton & Hove Albion“ ekipoms, o FA taurės fronte su „Wolves“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

Tuo metu „Brighton & Hove Albion“ šį sezoną jau įveikė „Manchester United“, „Chelsea“, „Arsenal“ ir „Liverpool“ komandas.