„Borussia“ ir „Bayern“ penkių įvarčių spektaklyje – R.Lewandowskio spindesys

Šeštadienio vakarą Dortmunde įvyko dviejų pagrindinių pretendentų į Bundeslygos trofėjų susirėmimas, kuriame dramatišką pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas, rezultatu 3:2 palaužęs aikštęs šeimininkę „Borussia“ vienuolikę.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Dviejų Vokietijos futbolo gigantų mūšis Dortmunde prasidėjo greitais įvarčiais.

Jau 5-ąją minutę šeimininkai džiūgavo po Juliano Brandto tikslaus smūgio, tačiau jų šventė truko labai neilgai – 9-ąją minutę rezultatą išlygino ne kas kitas, o Robertas Lewandowskis.

Bavarai pirmajame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą, kuomet įvartį „į rūbinę“ 44-ąją minutę pasiuntė Kingsley Comanas.

Po pertraukos sužibo ir dar viena žvaigždė – 48-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasižymėjo kita įvarčių mašina, pavadinimu Erlingas Haalandas.

Visgi rungtynių baigtį nusprendė į šeimininkų vartus paskirtas 11 metrų baudinys, kurį 77-ąją minutę realizavo R.Lewandowskis.

Šis susitikimas tapo tikru nervų išbandymu „Borussia“ klubo strategui Marco Rosei, bet pastarasis jo neišlaikė – užsidirbo dvi geltonas korteles ir mačo pabaigą stebėjo iš tribūnų.

Rungtynių arbitras pridėjo net 10 papildomų minučių antrajame kėlinyje, tačiau šeimininkams išplėšti taško per jas nepavyko.

Po pergalės pirmenybių lyderiai „Bayern“ futbolininkai pranašumą nuo „Borussia“ ekipos padidino iki keturių taškų.

Įdomu tai, kad tarpusavio mačuose bavarai prieš pagrindinius konkurentus laimėjo septintą kartą paeiliui.