Bulgarijoje – dramatiška V.Dambrausko ekipos pergalė

Dramatišką pergalę Bulgarijos čempionate penktadienio vakarą iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas pirmenybių lyderis Razgrado „Ludogorec“, namuose 1:0 sugebėjęs įveikti Kerdžalų „Arda“ ekipą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „Ludogorec“ nuotr.

Pergalingą įvartį Bulgarijos čempionai įmušė tik šeštą papildomą laiko minutę, kai pasižymėjo Wandersonas.

Tuo metu svečiai jau rungtyniavo dešimtyje, nes 90-ąją minutę iš aikštės už antrą įspėjimą buvo pašalintas Aleksandaras Georgievas.

Po pergalės V.Dambrausko vyrai artimiausią persekiotoją Sofijos CSKA jau lenkia 11 taškų.