Bundeslygoje – greičiausias sezono įvartis ir Leipcigo klubo dominavimas

Penktadienį pirmosiose Bundeslygos vienuoliktojo turo rungtynėse Leipcigo „Red Bull“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“.
Marcelis Sabitzeris
Marcelis Sabitzeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmąją rungtynių minutę Kevinas Kamplas išvedė į priekį „Bayer“ ekipą. Tai buvo greičiausias įvartis šio sezono Bundeslygoje.

Ketvirtąją minutę į savus vartus įsimušė ir rezultatą išlygino Julianas Baumgartlingeris.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Julianas Brandtas sugrąžino pranašumą „Bayer“.

Tačiau antrajame kėlinyje Hakanas Calhanoglu nerealizavo paskirto 11 metrų baudinio ir tuo pasinaudojo Leipcigo klubas.

Emilio Forsbergo ir Willi Orbano įvarčiai padovanojo pergalę „Red Bull“.

Vienuoliktą pergalę iškovojęs Leipcigo klubas pakilo į pirmąją vietą. „Bayer“ rikiuojasi aštuntas.