C.Ronaldo ir J.Cuadrado įvarčiai padėjo įveikti „Inter“ ir išlaikyti viltį dėl Čempionų lygos

Juanas Cuadrado pelnė du įvarčius, o Cristiano Ronaldo vieną Turino „Juventus“ klubui, kuris pasiekė labai svarbią pergalę šeštadienį 3:2 prieš Milano „Inter“.
Juanas Cuadrado (kairėje) džiaugiasi įvarčiu.
Juanas Cuadrado (kairėje) džiaugiasi įvarčiu. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors didžiąją mačo dalį „Juventus“ žaidė dešimtyje, Andrea Pirlo treniruojamai komandai pasisekė iškovoti tris taškus, taip reikalingus lenktynėse dėl patekimo į kito sezono Čempionų lygą.

„Juventus“ pakilo į ketvirtą vietą Italijos lygoje likus žaisti vienam turui, bet „Napoli“ dar gali išstumti Turino ekipą į penktą poziciją, jei nugalės „Fiorentina“ sekmadienį.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Rezultatyviausias Italijos lygos žaidėjas C.Ronaldo 29-ąjį savo įvartį šį sezoną čempionate pelnė 24 minutę, kai po nerealizuoto 11 metrų baudinio pats suskubo prie kamuolio ir pasiuntė jį į tinklą.

Antras pagal rezultatyvumą lygoje Romelu Lukaku pelnė 23-ąjį įvartį Milano klubui, išlyginęs rezultatą 35 minutę.

Pasibaigiant pirmajam kėliniui Turino ekipą vėl į priekį išvedė J.Cuadrado.

Nors 55 minutę po raudonos kortelės Rodrigo Bentancourui ir Giorgio Chiellini įvarčio į savo vartus atrodė, kad „Juventus“ nebepavyks laimėti, 88 minutę J.Cuadrado pelnė pergalingą įvartį. 32 metų kolumbietis tapo rungtynių didvyriu.