Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

C.Ronaldo neįmušė baudinio, o „Man Utd“ sensacingai krito prieš antros lygos klubą

„Manchester United“ klubas sensacingai pasitraukė iš tolimesnių kovų Anglijos FA taurėje. „Raudonieji velniai“ per baudinių seriją krito prieš antrajame Anglijos divizione „Championship“ rungtyniaujantį „Middlesbrough“ klubą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“/AP nuotr.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1, o baudinių seriją „Middlesbrough“ laimėjo 8:7.

„Man Utd“ į priekį galėjo išsiveržti dar 20-ą minutę, bet progą mušti baudinį gavęs Cristiano Ronaldo ja nepasinaudojo.

Tai – pirmas C.Ronaldo neįmuštas baudinys po sugrįžimo į Mančesterį praėjusią vasarą.

Iš viso per karjerą portugalas yra neįmušęs 29 baudinių, o pastarąjį kartą taip nutiko 2021 m. rugsėjį per pasaulio čempionato atrankos rungtynes.

Tiesa, jau po penkių minučių nuo nesėkmingo C.Ronaldo epizodo „Manchester United“ vis tik įgijo pranašumą – 25-ą minutę pasižymėjo Jadonas Sancho.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „Middlesbrough“ rezultatą išlygino, kai įvartį 64-ą minutę pelnė Mattas Crooksas.

Daugiau įvarčių nei pagrindinio laiko, nei pratęsimo metu pelnyta nebuvo, tad komandoms teko mušti baudinius.

Juos realizavo pirmieji 15 prie kamuolio stoję futbolininkų, tarp jų ir pasitaisęs C.Ronaldo, o pirmuoju ir vieninteliu suklydusiu tapo 19-metis „Man Utd“ talentas iš Švedijos Anthony Elanga.

Mančesterio ekipa pastarąjį sykį FA taurę laimėjo dar 2015-2016 m. sezone.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant