C.Ronaldo pamėgdžiojęs „Everton“ saugas atėmė taškus iš „Manchester United“

Anglijos „Premier“ lygos kaimynų dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo. „Manchester United“ ir Liverpulio „Everton“ klubai sužaidė taikiai 1:1.
Androsas Townsendas
Androsas Townsendas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Raudonieji velniai“ išsiveržė į priekį 43-ą minutę, kai pirmą įvartį šiame sezone pelnė Anthony Martialis.

Vis dėlto 65-ą minutę greitą ataką įvarčiu užbaigė Andros Townsendas, išlyginęs rezultatą.

„Everton“ saugas nepraleido progos paerzinti „Manchested United“ sirgalius švęsdamas įvartį Cristiano Ronaldo įprastu šuoliuku.

Pats portugalas aikštėje pasirodė po keitimo 57-ąją minutę, bet įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Tiek Mančesterio, tiek Liverpulio komandos po šių rungtynių yra surinkusios po 14 taškų ir dalinasi 1-3 vietas su „Liverpool“ komanda, kuri šio turo rungtynes dar tik žais.