C.Ronaldo sugrįžimas į Mančesterį pažymėtas portugalo dubliu ir solidžia pergale

Cristiano Ronaldo sugrįžo – vienas geriausių visų laikų futbolininkų po 12 metų pertraukos ir vėl užsivilko „Manchester United“ ekipos marškinėlius bei jau pirmosiose rungtynėse pelnė du įvarčius bei svariai prisidėjo prie ekipos pergalės.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtajame Anglijos „Premier“ lygos ture „raudonieji velniai“ namuose 4:1 sudorojo „Newcastle United“.

Pagrindiniu šeimininkų ekipos pergalės kalviu tapo ne kas kitas, o Cristiano Ronaldo. Praėjus 18 metų nuo debiuto „Man Utd“ komandoje portugalas sugrįžo ir pelnė dublį.

Portugalas savo ekipą į priekį išvedė tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio minutėms (45+2 min.), kuomet dovanėlę jam įteikė varžovų vartų sargas Frederickas Woodmanas.

Pastarasis nesėkmingai atmušė Masono Greenwoodo smūgiuotą kamuolį, o laiku ir vietoje prie žaidimo įrankio atsidūrusiam C.Ronaldo beliko sušaudyti oponentų vartininką.

Po pertraukos svečiai surengė netikėtą rezultatyvų išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrė Javieras Manquillo (56 min.), tačiau tuomet žodį ir vėl tarė C.Ronaldo (62 min.).

Puolėjas kontratakoje sulaukė savalaikio perdavimo iš Luke'o Shaw ir užtikrintu smūgiu dar kartą „Man Utd“ išvedė į priekį.

Tašką šiame mače padėjo monstrišką smūgį iš tolimojo nuotolio paleidęs Bruno Fernandesas (80 min.), o rungtynių pabaigoje pasižymėjo ir Jesse Lingaardas (90+2 min.).

Ole Gunnaro Solskjaerio kariauna po 4 turų savo sąskaitoje turi 10 taškų ir šiuo metu yra „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje.

„Newcastle United“ klubas yra sukaupęs vos tašką ir rikiuojasi priešpaskutinis.