Čempioniškas charakteris: dviejų įvarčių deficitą panaikinusi Prancūzija – Tautų lygos finale

UEFA Tautų lygos finale šiemet kausis Prancūzijos ir Ispanijos rinktinės. Tai paaiškėjo po ketvirtadienį pasibaigusio antrojo pusfinalio, kuriame pasaulio čempionai Turine įspūdingoje akistatoje 3:2 pranoko belgus.

Prancūzai aktyviau pradėjo dvikovą, bet įmušti nesugebėjo, o 37-ąją minutę po Kevino De Bruyne perdavimo pasižymėjo iš po gynėjų kojų sėkmingai pažeme smūgiavęs Yannickas Carrasco.

Didier Deschamps'o vyrai nespėjo atsipeikėti ir jau buvo priversti iš savo vartų kamuolį traukti dar kartą.

Po penkių minučių K.De Bruyne išvedė Romelu Lukaku prieš vartininką ir Londono „Chelsea“ atakų lyderis sėkmingai mušė iš aštraus kampo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Romelu Lukaku

Visgi tuomet planetos čempionai pradėjo demonstruoti nugalėtojų mentalitetą.

62-ąją minutę Karimas Benzema sušvelnino rezultatą, o dar po septynių Antoine'as Griezmannas uždirbo Youri Tielemanso pražangą baudos aikštelėje ir nuo 11m žymos tiksliai smūgiavo Kylianas Mbappe.

Atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, bet pačioje mačo pabaigoje įspūdingu smūgiu pergalę prancūzams išplėšė Theo Hernandezas.

Finalas ir mačas dėl trečios vietos bus žaidžiami sekmadienį.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?