Čempioniškas charakteris – dviem įvarčiais atsilikęs „Bayern“ laimėjo derbį prieš Dortmundą

Vokietijos futbolo gerbėjai šeštadienio vakarą galėjo mėgautis klasikiniu Bundeslygos derbiu tarp Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ klubų. Jis nenuvylė – sirgaliai gavo progą pasigerėti šešių įvarčių permainingu trileriu, kurį 4:2 laimėjo bavarai.
Robertas Lewandowskis (kairėje) ir Erlingas Brautas Haalandas
Robertas Lewandowskis (kairėje) ir Erlingas Brautas Haalandas / „Scanpix“ nuotr.

Šį sezoną stringantys ir vos šeštoje vietoje prieš šias rungtynes buvę prūsai jau pačioje rungtynių pradžioje šokiravo į eilinį čempionų titulą nusitaikiusį „Bayern“.

Norvegijos futbolo žvaigždė Erlingas Brautas Haalandas per pirmąsias 9 minutes įmušė du įvarčius (2 ir 9 min.) ir suteikė Dortmundui netikėtą pranašumą 2:0.

Bet „Bayern“ išlipo iš gilios duobės, iš kurios Miuncheno klubą ištraukė ne kas kitas, o Robertas Lewandowskis.

Lenkas 26-ąją minutę pasižymėjo po Leroy'aus Sane perdavimo, o 44-ąją minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį ir dar prieš pertrauką išlygino rezultatą – 2:2.

„Scanpix“ nuotr./Thomasas Mulleris (kairėje) ir Robertas Lewandowskis (viduryje)

Ilgą laiką antrajame kėlinyje atrodė, kad komandos rungtynes ir baigs lygiosiomis, tačiau ledus 88-ąją minutę pralaužė Leonas Goretzka, išvedęs „Bayern“ į priekį.

Galiausiai, 90-ąją minutę bavarų pergalę įtvirtino ir „hat-tricką“ pasiekė tas pats R.Lewandowskis, kuris šiame Bundeslygos sezone jau įmušė net 31 įvartį.

Išvargęs pergalę „Bayern“ išsaugojo pirmąją vietą, į kurią kėsinosi svečiuose įtikinamai 3:0 prieš „Freiburg“ laimėjęs ir jau šeštą pergalę iš eilės iškovojęs „RB Leipzig“ klubas.

Miuncheno ekipa dabar turi 55 taškus, o Leipcigo – 53.

Dortmundo „Borussia“ su 39 taškais išlieka viso labo šeštoje vietoje.