Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
03 30 /21:25

„Bayern“ namuose prapylė „Der Klassiker“, dramatiškai laimėjusiam „Bayer“ – titulas ranka pasiekimas

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate pirmaujantis Lėverkuzeno „Bayer“ iškovojo dar vieną dramatišką pergalę ir dar labiau priartėjo prie istorinio triumfo. Šeštadienį Xabi Alonso auklėtiniai 2:1 namuose pranoko „Hoffenheim“ ekipą.
Florianas Wirtzas
Florianas Wirtzas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

33-ąją minutę svečius į priekį išvedė Maximilianas Beieris ir šį pranašumą „Hoffenheim“ išlaikė iki pat 88-osios minutės, bet tada Robertas Andrichas įmušė antrą savo įvartį šį sezoną ir išgelbėjo „Bayer“ nuo pirmojo šio sezono pralaimėjimo.

Jau per pridėtą laiką Patrickas Schickas „vaistininkams“ išplėšė ir pergalę.

Priminsime, kad šią savaitę Xabi Alonso pranešė, kad treniruos Lėverkuzeno ekipą ir kitą sezoną.

Šiame sezone „Bayer“ dar nepralaimėjo nei Vokietijos čempionate, nei taurės varžybose, nei UEFA Europos lygoje – iš viso 34 pergalės ir tik 5 lygiosios.

„Bayer“ niekada nėra tapusi Vokietijos čempione.

Titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ jau atsilieka 13 taškų, nes šeštadienį savo aikštėje pralaimėjo „Der Klassiker“ didžiausiai savo oponentei Dortmundo „Borussia“ – 0:2.

10-ąją minutę Karimas Adeyemi greitos atakos metu išvedė svečius į priekį, o antrajame kėlinyje Julianas Ryersonas persvarą įtvirtino.