Čempionų lyga: Anglijos lygos lyderiai žengė į pusfinalį

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje baigėsi ketvirtfinalio etapas. Vietas tarp keturių stipriausių komandų užsitikrino du Anglijos čempionato lyderiai – „Manchester City“ ir „Liverpool“.
Marcosas Llorente ir Philas Fodenas
Marcosas Llorente ir Philas Fodenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ svečiuose 0:0 sužaidė su Madrido „Atletico“ ir žengė tolyn, nes pirmą akistatą prieš savaitę savo aikštėje buvo laimėję 1:0.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai atrodė blankūs ir nesukūrė nieko pavojingo, bet po pertraukos vaizdas pasikeitė.

„Atletico“ turėjo ne vieną neblogą progą pasižymėti, tačiau Mančesterio komandos įtvirtinimų taip ir nepramušė.

Jau per pridėtą laiką kilus masiniam susistumdymui iš aikštės buvo pašalintas „Atletico“ gynėjas Felipe.

Pusfinalyje Pepo Guardiolos komanda žais su Madrido „Real“ ekipa.

„Liverpool“ atsakomają dvikovą su Lisabonos „Benfica“ sužaidė 3:3 ir taip pat žengė į pusfinalį.

21-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ibrahima Konate, bet po 11 minučių Goncalo Ramosas rezultatą išlygino.

51-ąją minutę šeimininkus vėl į priekį išvedė Roberto Firmino, o dar po dešimties tas pats brazilas įmušė antrąsyk.

Visgi „Benfica“ nepasidavė ir Romano Jaremčiuko bei Darwino Nunezo vėlyvi įvarčiai išplėšė lygiąsias.

Pirmą akistatą prieš savaitę Jurgeno Kloppo vyrai svečiuose buvo laimėję 3:1.

Pusfinalyje Mersisaido komandos varžove bus „Villarreal“ ekipa, antradienį pateikusi didžiulę staigmeną ir eliminavusi Miuncheno „Bayern“.