Čempionų lyga: „Bayern“ pranoko „Man United“, „Arsenal“ smaginosi

Didžiausią intrigą kėlusi Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester United“ kaktomuša UEFA Čempionų lygoje baigėsi Vokietijos klubo pergale.

Savų sirgalių akivaizdoje žaidęs stipriausias Vokietijos klubas didžiąją laiko dalį kontroliavo įvykius aikštėje, bet galiausiai triumfavo tik minimalia persvara 4:3 (2:0).

„United“ futbolininkai drąsiai pradėjo susitikimą ir galėjo įmušti pirmi, tačiau subyrėjo pirmojo kėlinio viduryje.

Leroy'us Sane (28 min.) smūgiavo iš už baudos aikštelės į vartų vidurį, bet Andre Onana nesugraibė kamuolio.

Netrukus Jamalas Musiala įsiveržė į baudos aikštelę ir perdavė kamuolį Serge'ui Gnabry (32 min.), kuris mušė tiksliai.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui pasižymėti pavyko ir svečiams – pirmąjį savo įvartį Čempionų lygoje pelnė 20-metis Rasmusas Hojlundas (49 min.).

Vis dėlto kitoje pusėje kamuolys pataikė į „Manchester United“ žaidėjo ranką, teisėjas po VAR įsikišimo skyrė baudinį, kurį Harry Kane'as (53 min.) šaltakraujiškai realizavo.

Imago / Scanpix nuotr./„Bayern“ džiaugsmas

Baigiantis mačui Casemiro (88 min.) buvo trumpam grąžinęs intrigą, bet nuo suolo pakilęs Mathysas Telis (90+2 min.) čia pat grąžino šeimininkams dviejų įvarčių persvarą.

90+5 min. Casemiro pasižymėjo dar sykį, bet netrukus nuaidėjo ir finalinis teisėjo švilpukas.

Ramiausiai trečiadienio vakaras klostėsi Londono „Arsenal“ klubui. Mikelio Artetos auklėtiniai namie net 4:0 (3:0) nupūtė Eindhoveno PSV vienuolikę.