Čempionų lyga: C.Ronaldo su „Man Utd“ triumfavo panaikinę 2 įvarčių deficitą

„Manchester United“ futbolininkai vaikščiojo labai pavojingoje zonoje, tačiau sugebėjo išsikapstyti. Trečiadienio vakarą „Manchester United“ parodė charakterį ir Čempionų lygos mače su Bergamo „Atalanta“ panaikino dviejų įvarčių deficitą bei sugebėjo išplėšti įspūdingą pergalę.

F grupės rungtynėse Mančesterio ekipa triumfavo 3:2 ir sustiprino savo galimybes kovojant dėl vietos atkrintamosiose.

Trečiadienio vakarą svečiai iš Italijos išsiveržė į priekį jau mačo pradžioje, kai 15-ąją minutę pasižymėjo Mario Pašaličius, o 28-ąją persvarą įtvirtino Merihas Demiralis.

Vis dėlto po pertraukos šeimininkai sugebėjo pakilti. 53-ąją minutę Marcusas Rashfordas atgaivino šeimininkų viltis, o 75-ąją minutę Harry Maguire'as rezultatą išlygino.

Tuomet atėjo Cristiano Ronaldo eilė. 81-ąją minutę portugalas po Luke'o Shaw perdavimo įmušė pergalingą įvartį ir kuriam laikui nutildė Ole Gunnaro Solskjaero kritikus.

Kitame grupės mače „Villarreal“ 4:1 svečiuose pranoko Berno „Young Boys“.

E grupės rungtynėse be susirgusio trenerio Juliano Nagelsmanno žaidęs Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ 4:0 svečiuose sutriuškino Lisabonos „Benfica“ ekipą.

Pirmą mačo įvartį 70-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu pelnė pastaruoju metu įspūdingą formą demonstruojantis Leroy'us Sane.

80-ąją minutę po puikaus Serge'o Gnabry reido antrą įvartį į savo vartus įsimušė Evertonas, o taškus sudėjo Robertas Lewandowskis ir antrą kartą pasižymėjęs L.Sane.

Bavarijos komanda kartu su Amsterdamo „Ajax“, „Liverpool“ ir Turino „Juventus“ yra vienintelės ekipos, kurios šiemetinėje Čempionų lygoje laimėjo visus tris mačus.

G grupės mačas tarp „Sevilla“ ir „Lille“ futbolininkų Ispanijoje pasibaigė be įvarčių.

H grupėje įspūdingą pergalę iškovojo titulą ginantis Londono „Chelsea“ klubas, kuris net 4:0 sutriuškino „Malmo“ ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams baudiniais pelnė geriausias Europos futbolininkas Jorginho, po sykį pasižymėjo Kai Havertzas ir Andreasas Christensenas.

Kitame mače Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 Dejano Kulusevskio įvarčio dėka sunkiai palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“.