Čempionų lyga: „Juventus“ pergalė ir C.Ronaldo gestas išsišokusiam sirgaliui

Antradienį Čempionų lygoje vyko tikras futbolo desertas. „Old Trafford“ tvirtovėje Turino „Juventus“ su Cristiano Ronaldo palaužė „Manchester United“ ekipą.
Cristiano Ronaldo aikštėje vaikėsi sirgalius
Cristiano Ronaldo aikštėje vaikėsi sirgalius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

H grupė

„Man Utd“ klubas po atkaklios kovos 0:1 pralaimėjo Turino ekipai.

„Manchester United“ klubas vos ir vėl nepavėlo į rungtynes savo pačių aikštėje. Šįkart Jose Mourinho dėl kamščių stadioną pasiekė tiesiog pėsčiomis.

Rungtynių pradžia taip pat nepraėjo be nesklandumų – apsaugos darbuotojams teko po aikštę vaikytis įsiveržusį sirgalių, kuris bandė paliesti Cristiano Ronaldo. Futbolininkas pats paspaudė jam ranką ir pasidarė asmenukę su šio telefonu ir tik tada išsišokėlis buvo išvestas.

Turino klubas išsiveržė į priekį 17 minutę, kai po C.Ronaldo perdavimo iš krašto kamuolį į vartus nukreipė Paulo Dybala.

Antrajame kėlinyje Mančesterio klubas pakilo į lemiamą šturmą, bet Turino klubas išsaugojo rezultatą.

Cristiano Ronaldo tai buvo pasimatymas su buvusia ekipa. Mančesteryje jis žaidė nuo 2003 iki 2009 metų.

Turino klubas turėjo verstis be Mario Mandžukičiaus, Emre Cano ir Sami Khediros.

Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Tšk.
„Juventus“ 3 3 0 0 6 9
„Manchester United“ 3 1 1 1 2 4
„Valencia“ 3 0 2 1 -2 2
„Young Boys“ 3 0 1 2 -6 1

G grupė

Madrido „Real“ namuose 2:1 nugalėjo Pilzeno „Viktoria“ ekipą.

Jau vienuoliktą minutę Madrido klubą į priekį išvedė Karimas Benzema, kuris pasižymėjo smūgiu galva.

Antrajame kėlinyje įvartį pridėjo gynėjas Marcelo. 79-ąją minutę rezultatą sušvelnino Patrikas Hrosovsky.

Kitose grupės rungtynėse „AS Roma“ 3:0 sutriuškino Maskvos CSKA.

Dublį pirmajame kėlinyje atliko Edinas Džeko, o antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo Cengizas Underas.

Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Tšk
„AS Roma“ 3 2 0 1 5 6
„Real“ 3 2 0 1 3 6
CSKA 3 1 1 1 -2 4
„Viktoria“ 3 0 1 2 -6 1

F grupė

„Manchester City“ klubas išvykoje 3:0 sutriuškino Donecko „Šachtar“ ekipą.

30 minutę Mančesterio klubą į priekį išvedė Davidas Silva. Dar pirmajame kėlinyje persvarą padvigubino Aymericas Laporte.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo po keitimo pasirodęs Bernardo Silva.

Kitose grupės rungtynėse Liono „Olympique“ sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Hoffenheim“.

„Manchester City“ 3 2 0 1 3 6
„Olympique“ 3 1 2 0 1 5
„Šachtar“ 3 0 2 1 -3 2
„Hoffenheim“ 3 0 2 1 -1 2

E grupė

„Ajax“ – „Benfica“ 1:0
92 min. Noussair Mazraoui 1:0