Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Čempionų lyga: „Lazio“ šuolis į aštuntfinalį ir nelengvas „Borussia“ vakaras Rusijoje

UEFA Čempionų lygos grupių etapo šeštąjį turą atidarė kovos F grupėje. Po jų paaiškėjo dar vienas aštuntfinalio dalyvis – juo tapo Romos „Lazio“ klubas.
Ciro Immobile
Ciro Immobile / „Scanpix“ nuotr.

Italijos sostinės komandai užteko lygiųjų, kurias ji namuose pasiekė prieš „Brugge“ iš Belgijos – 2:2.

Jau pirmajame kėlinyje Romoje krito net trys įvarčiai. 12-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Joaquinas Correa, po trijų minučių rezultatą išlygino Ruudas Vormeris, tačiau 27-ąją minutę „Lazio“ į priekį baudiniu vėl pastūmė Ciro Immobile.

Pirmajame kėlinyje nutiko ir dar vienas nemalonus epizodas Belgijos ekipai, nes Eduardas Sobolas 39-ąją minutę gavo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Nepaisant to, jog likusias daugiau nei 50 minučių „Brugge“ žaidė mažumoje, antrajame kėlinyje ji dar sugebėjo gerokai pagadinti Romos komandos gerbėjų nervus.

Hansas Vanakenas 76-ąją minutę įmušė įvartį, o likusį susitikimo laiką aikštėje tvyrojo milžiniška įtampa, nes dar vienas „Brugge“ įvartis galėjo išvesti belgus, o ne italus į aštuntfinalį.

Vis dėlto „Lazio“ atsilaikė ir su 10 taškų grupėje užėmė antrąją vietą. „Brugge“, su 8 taškais likusi trečia, keliaus į UEFA Europos lygos atkrintamąsias varžybas.

Pirmąją vietą E grupėje iškovojo sudėtingą pergalę Sankt Peterburge pasiekusi Dortmundo „Borussia“. Ji turėjo vytis varžovus, bet nugalėjo „Zenit“ – 2:1.

„Scanpix“ nuotr./Matsas Hummelsas ir Lukaszas Piszczekas švenčia įvartį

Rusai pirmavo po 16-ąją minutę įmušto Sebastiano Driussi įvarčio, bet prūsai atsitiesė antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo lenkas Lukaszas Piszczekas (68 min.) ir belgas Axelis Witselis (78 min.).

13 taškų surinkusi Dortmundo ekipa per aštuntfinalio burtų traukimo ceremoniją bus pirmajame, pajėgesnių ekipų krepšelyje, o „Lazio“ pateks į antrąjį.