Vokiškas stebuklas neįvyko: PSG išspyrė „Bayern“ vyrus iš Čempionų lygos

Antradienį UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo pirmieji pusfinalių dalyviai. Londono „Chelsea“ užbaigė pirmosiose rungtynėse pradėtą darbą, o štai Paryžiuje kova virė įspūdinga. Miuncheno „Bayern“ futbolininkai buvo arti pasakiško sugrįžimo ir, nors laimėjo, tačiau praleido „Paris Saint-Germain“ vyrus į kitą etapą.

Paris SG

„Paris Saint Germain“ – Miuncheno „Bayern“ 0:1 (3:3)

Užteko tokio pralaimėjimo paryžiečiams, kurie iš Miuncheno buvo parsivežę pergalę 3:2.

Rungtynės vyko taip, kaip ir buvo galima prognozuoti. Miuncheno komanda ilgiau kontroliavo kamuolį ir ieškojo įvarčio pozicinėse atakose, o PSG rėmėsi kontratakų taktika.

Tikru pirmo kėlinio nelaimėliu galima buvo vadinti Neymarą, kurio du pavojingus smūgius atrėmė Manuelis Neueris, o dar du kartus brazilas pataikė į vartų konstrukciją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Neymaras

Po vieno iš nesėkmingų Neymaro šūvių „Bayern“ pabėgo į ataką, kurios metu ir krito įvartis. Ericas Maximas Choupo-Motingas 40-ąją minutę surado Keyloro Navaso atmuštą kamuolį ir galva su mėsomis sugrūdo jį į tinklą bei išlygino bendrą serijos rezultatą 3:3.

Tiesa, paryžiečius tokia situacija vis dar tenkino dėl didesnio išvykose įmuštų įvarčių skaičiaus.

Po pertraukos dar vieną puikią progą turėjo Neymaras, bet kamuolio nepasiekė, o „Bayern“ vis didino pajėgas priekyje.

Ir nors spaudimas PSG vartams buvo didelis, tačiau gerų progų taip ir nesusikūrė „Bayern“ futbolininkai.

Paryžiečiai atsilaikė ir atkeršijo „Bayern“ už praėjusio sezono Čempionų lygos finalą, kuriame tarpusavio dvikovoje triumfavo vokiečiai.

Įdomu tai, kad nuo 2011-12 metų sezono Čempionų lygos finale žaidžia arba „Bayern“, arba ta komanda, kuri Vokietijos klubą eliminuoja atkrintamosiose.

Pusfinalyje PSG susitiks su Dortmundo „Borussia“ ir „Manchester City“ poros nugalėtojais.

Rungtynių aprašymas:

90+1 min. Vokiečiai kuria atakas, bando kurti spaudimą, bet sukurti realios progos nepavyksta.

89 min. M.Neueris vėl puikiai išbėgo iš vartų ir Neymaro kamuolys nepasiekė.

86 min. Proga „Bayern“ komandai, bet Th.Muellerio smūgis blokuojamas.

84 min. Reikia Miuncheno vyrams mušti ir rizikuoti. Kol kas rezultatas tinka PSG.

78 min. K.Mbappe užtikrintai mušė įvartį greitoje atakoje, tačiau teisėjas fiksuoja nuošalę ir rezultatas nekinta!

57 min. Trauma. A.Diallo susižeidžia šlaunį ir negalės tęsti rungtynių.

53 min. Kokia proga! Neymaras buvo visiškai šalia vartų, tačiau nepasiekė A.Di Marios siųsto kamuolio.

51 min. Laiku vartus paliko M.Neueris, kuris kojomis išmuša kamuolį iš po varžovo kojų.

46 min. Prasidėjo antras kėlinys ir pirmą progą turėjo „Bayern“, tačiau D.Alabos smūgiuotas kamuolys prazvimbė šalia virpsto.

45 min. Baigėsi pirmasis kėlinys. Antra mačo pusė žada būti itin įdomi.

44 min. D.Alabos galingas šūvis iš toli, tačiau vietoje ir laiku K.Navasas.

40 min. ĮVARTIS! Neįmuši tu – įmuša tau! D.Alabos smūgis atremtas, tačiau E.M.Chupo-Motingas su mėsomis sugrūdo kamuolį į vartus!

39 min. Virpstas! Ir vėl Neymaras, ir vėl jis griebiasi už galvos. Nuostabi proga puolėjui, kuris vienas prieš M.Neuerį buvo likęs. Kokia nesėkmė!

37 min. Skersinis! Neymaras toliau bando prisišaudyti, o šįkart brazilo klastingas smūgis sudrebino vartų konstrukciją!

34 min. Aikštės šeimininkų dar viena gera proga, bet vėl M.Neueris gelbsti „Bayern“ ekipą nuo Neymaro smūgio.

27 min. O dabar jau PSG komanda turi galimybę, bet po K.Mbappe perdavimo Neymarui vėl nepavyksta nuginkluoti M.Neuerio.

26 min. Dar viena šiurkšti paryžiečių klaida savo aikštės pusėje, bet J.Kimmicho smūgis netikslus.

25 min. L.Sane turėjo puikią progą po PSG futbolininkų klaidos, tačiau smūgiavo šalia vartų. Pozicinėse atakose kol kas Miuncheno komandai sekasi sunkiai, o tokiomis galimybėmis būtina naudotis.

9 min. Dar viena pavojinga PSG ataka, kurios smaigalyje atsidūrė Neymaras. Vis tik brazilo smūgį atrėmė M.Neueris.

3 min. Pavojingai pabėgęs prie vokiečių vartų buvo K.Mbappe, bet jo smūgis iš aštraus kampo netikslus.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

Startinės komandų sudėtys:

PSG: Keyloras Navasas, Colinas Dagba, Danilo Pereira, Presnelis Kimpembe, Abdou Diallo, Idrissa Gana Gueye, Leandro Paredesas, Angelis Di Maria, Neymaras, Julianas Draxleris, Kylianas Mbappe.

„Bayern“: Manuelis Neueris, Alphonso Daviesas, Lucasas Hernandezas, Jerome'as Boatengas, Benjaminas Pavardas, Joshua Kimmichas, Davidas Alaba, Kingsley Comanas, Thomasas Muelleris, Leroy'us Sane, Ericas Maximas Choupo-Motingas.

FC Porto

Londono „Chelsea“ – „Porto“ 0:1 (2:1)

Šiose rungtynėse intrigos buvo mažiau po pirmosios dvikovos, kurią „Chelsea“ komanda buvo laimėjusi 2:0. Sevilijoje vyko Londono komandos namų rungtynės dėl COVID-19 reikalavimų, o per pirmą kėlinį nė viena komanda nesmūgiavo į vartų plotą.

Antras kėlinys buvo panašus į pirmąjį, o pirmą kartą į vartų plotą pataikė „Porto“, kai Mehdi Taremi, žengęs į aikštę po keitimo, smūgiavo galva.

Tas pats M.Taremi sukūrė šedevrą ketvirtą pridėto laiko minutę, kai nuostabiu smūgiu žirklėmis pasiuntė įvartį į Londono komandos vartus, tačiau laiko mušti dar kartą „Porto“ tiesiog neturėjo.

Pusfinalyje „Chelsea“ susitiks su Madrido „Real“ ir „Liverpool“ poros laimėtojais.

Paskutinį kartą tarp keturių geriausių Čempionų lygos komandų Londono ekipa buvo patekusi dar 2014-siais.

90+5 min. Vis tik laiko jau nebebuvo ir „Chelsea“ žengia į pusfinalį.

90+4 min. ĮVARTIS! Na štai! Kooooks įvartis! Mehdi Taremi smūgiuoja žirklėmis ir nepalieka šansų vartininkui!

65 min. M.Taremi smūgiavo galva, bet E.Mendy kamuolį sugavo užtikrintai. Beje, tai pirmas smūgis į vartų plotą šiandien.

57 min. Daug kieto žaidimo šiandien aikštėje. M.Mountas turėjo neblogą galimybę, bet varžovas smūgį blokavo.

45 min. Baigėsi pirmasis kėlinys. Kol kas viskas pagal „Chelsea“ planą.

33 min. J.Corona turi puikią progą, tačiau jo smūgis gerokai per aukštas.

11 min. Oi kokia vartininko E.Mendy klaida šalia savo vartų. Jo laimei, varžovams pasižymėti nepavyko.

5 min. Labai pyko Th.Tuchelis dėl, jo manymu, Pepe smūgio alkūne K.Havertzui, bet arbitras net kortelės gynėjui neparodė.

„Chelsea“: Edouardas Mendy, Cesaras Azpilicueta, Thiago Silva, Antonio Ruedigeris, Reece'as Jamesas, Jorginho, N'Golo Kante, Benas Chilwellas, Masonas Mountas, Christianas Pulisicas, Kai'us Havertzas.

„Porto“: Augustinas Marchesinas, Zaidu Sanusi, Pepe, Chancelis Mbemba, Wilsonas Manafa, Mateusas Uribe, Marko Grujičius, Sergio Oliveira, Jesusas Corona, Otavio, Moussa Marega.