Čempionų lyga: „Real“ užbaigė „Apoel“ pasaką, „Chelsea“ nugalėjo „Benfica“

UEFA Čempionų lygoje antradienį startavo ketvirtfinalių kovos. Jau pirmajame mače solidžią pergalę įgijo išvykoje laimėjęs Madrido „Real“, nepasigailėjęs turnyro išsišokėlio Nikosijos „Apoel“ klubo. Svečiuose laimėjo ir Londono „Chelsea“, palaužusi Lisabonos „Benfica“.
„Real“ futbolininkai sveikina Karimą Benzemą (kairėje), įmušusį du įvarčius.
„Real“ futbolininkai sveikina Karimą Benzemą (kairėje), įmušusį du įvarčius. / AP/Scanpix nuotr.

„Real“ klubas prieš „Apoel“ išvykoje laimėjo net 3:0 (0:0), o „Chelsea“ prieš „Benfica“ – 1:0 (0:0).

„Apoel“ nė karto nesmūgiavo į vartus

„Real“ žvaigždynas antradienį tiesiog dominavo prieš, Čempionų lygos mastais, skurdžių iš Kipro „Apoel“ klubą.

Jose Mourinho auklėtiniai kamuolį svečių stadione kontroliavo net 70 proc. laiko ir neleido varžovams atlikti nė vieno smūgio į savo vartus.

Patys „Real“ futbolininkai į „Apoel“ vartus smūgiavo 20 kartų (8 – į vartų plotą).

Nepaisant to, „Real“ ekipai pasiaukojamą „Apoel“ gynybą pavyko palaužti tik 74 minutę, kai po Kaka rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema.

Tik antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs Kaka įmušė iš pats (82 min.), tapdamas rungtynių didvyriu.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo K.Benzema (90 min.).

Tad sensacijas Čempionų lygoje šį sezoną kūrusiam „Apoel“ atsakomajame mače Madride balandžio 4 dieną prireiks tikro stebuklo – laimėti prieš „Real“ išvykoje bent 3:0. Vargu, ar tai įmanoma, kai namuose į varžovų vartus nesmūgiuoji (!) nė karto.

„Chelsea“ nubaudė „Benfica“ už neišnaudotas progas

Savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi „Benfica“ labiau stengėsi įmušti, tačiau už neišnaudotas progas buvo nubausta 75 minutę, kai po Fernando Torreso perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Salomonas Kalou.

Atvirą futbolą žaidusių komandų rungtynėse galėjo kristi dar ne vienas įvartis į abiejų ekipų vartus, tačiau minimalią pergalę išvykoje iškovojusi „Chelsea“ įgijo milžinišką pranašumą prieš atsakomąjį mūšį balandžio 4 dieną Londone.