Čempionų lyga: saldus „Bayern“ revanšas ir gedulas Madride

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą galutines pozicijas sužinojo keturių grupių komandos. Saldų revanšą prieš „Paris Saint-Germain“ pasiekė Miuncheno „Bayern“, o didžiausia staigmena po antradienio kovų yra ta, kad kitame etape nepamatysime Madrido „Atletico“ klubo.
Miuncheno „Beyern“ – „Paris Saint-Germain“
Miuncheno „Beyern“ – „Paris Saint-Germain“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Primename, kad trečiąją vietą užėmusios komandos sezoną tęs UEFA Europos lygos turnyre.

A grupė

„Basel“ klubas išvykoje 2:0 nugalėjo be taškų grupių etape likusią Lisabonos „Benfica“ ekipą.

Pirmąjį rungtynių įvartį 5-ąją minutę įmušė Mohamedas Elyounoussi, antrąjį 65-ąją minutę pridėjo Dimitrijus Oberlinas.

Kitose grupės rungtynėse „Manchester United“ 2:1 įveikė Maskvos CSKA.

45-ąją minutę į „raudonųjų velnių“ vartus kamuolį pasiuntė Alanas Dzagojevas.

Tačiau po pertraukos Jose Mourinho auklėtiniai susiėmė. 64-ąją minutę rezultatą išlygino Romelu Lukaku, o jau 66-ąją aikštės šeimininkus į priekį išvedė Marcusas Rashfordas.

Galutinė A grupės padėtis: „Manchester United“ (15 taškų), „Basel“ (12 taškų), Maskvos CSKA (9 taškai), „Benfica“ (0 taškų).

B grupė

Dviejų grandų susitikime triumfavo vokiečiai. Miuncheno „Bayern“ 3:1 nugalėjo „Paris Saint-Germain“ ekipą ir abi šios komandos pateko į kitą etapą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Robertas Lewandowskis (8 min.) ir Corentinas Tolisso (37 ir 69 min.).

Rezultatą 50-ąją minutę sušvelninęs buvo jaunasis paryžiečių talentas Kylianas Mbappe.

Vokiečiai atsirevanšavo už pirmose rungtynėse patirtą pralaimėjimą 0:3.

Kitose rungtynėse Glazgo „Celtic“ klubas 0:1 pralaimėjo „Anderlecht“. Įvartį 62-ąją minutę į savo vartus įsimušė Jozo Simunovičius.

Galutinė B grupės padėtis: „Paris Saint-Germain“ (15 taškų), Miuncheno „Bayern“ (15 taškų), Glazgo Celtic“ (3 taškai), „Anderlecht“ (3 taškai).

C grupė

Londono „Chelsea“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Madrido „Atletico“ klubu.

Iš pradžių į priekį 56-ąją minutę „Atletico“ išvedė Saulis Niguezas, tačiau 75-ąją minutę į savo vartus kamuolį nukreipė Stefanas Savičius.

„Roma“ 1:0 nugalėjo „Qarabag“ klubą. Pergalingu tapusį įvartį 53-ąją minutę įmušė Diego Perotti.

Galutinė C grupės padėtis: „Roma“ (11 taškų), Londono „Chelsea“ (11 taškų) Madrido „Atletico“ (7 taškai), „Qarabag“ (2 taškai).

D grupė

„Barcelona“ namuose 2:0 palaužė Lisabonos „Sporting“ ekipą.

Katalonams įvartį 59-ąją minutę pelnė Francisco Alcaceras. Jau 90-ąją minutę į savo vartus kamuolį nukreipė Jeremy Mathieu.

Pirėjo „Olympiacos“ namuose 0:2 nusileido Turino „Juventus“ vienuolikei.

Įvartį 16-ąją minutę pelnė Juanas Cuadrado. Taškus ant „i“ 90-ąją minutę sudėliojo Federico Bernardeschi.

Galutinė D grupės padėtis: „Barcelona“ (14 taškų), Turino „Juventus“ (11 taškų), Lisabonos „Sporting“ (7 taškai), Pirėjo „Olympiacos“ (1 taškas).

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?