Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Čempionų lyga: septynių įvarčių trileris Turkijoje ir istorinė Krasnodaro pergalė

Ankstyvuosiuose trečiadienio Čempionų lygos susitikimuose netrūko kovos ir įspūdingų pergalių. „Krasnodar“ laimėjo pirmą kartą turnyro istorijoje, o Leipcigo futbolininkai išgyveno septynių įvarčių dramą.
Stambulo „Bašakšehir“ – Leipcigo „RasenBallsport“
Stambulo „Bašakšehir“ – Leipcigo „RasenBallsport“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

E grupės susitikime „FC Krasnodar“ 1:0 palaužė „Rennes“ ekipą. Pergalingu tapusį įvartį 71-ąją rungtynių minutę pelnė Marcusas Bergas.

Tai ypatinga proga švęst Krasnodaro komandai, kuri iškovojo pirmąją pergalę Čempionų lygoje klubo istorijoje.

Rusijos klubas užsitikrino trečiąją vietą grupėje ir tęs sezoną Europos lygoje.

O štai H grupėje Stambulo „Bašakšehir“ komanda 3:4 krito prieš Leipcigo „RasenBallsport“.

Svečius iš Vokietijos į priekį 26-ąją minutę išvedė Yussufas Poulsenas, vėliau skirtumą padidino Nordi Mukiele, pasižymėjęs 43-ąją minutę. Prieš pat pertrauką, per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą sušvelnino Irfanas Kahveci.

Danielis Olmo 66-ąją minutę vėl padidino Leipcigo ekipos pranašumą iki dviejų įvarčių, bet to paties I.Kahveci tikslūs smūgiai 72-ąją ir 85-ąją minutėmis rezultatą išlygino.

Galiausiai vokiečiams pergalę išplėšė antrąją pridėto laiko minutę įvartį pelnęs Alexanderis Soerlothas.

Beje, I.Kahveci visus savo tris įvarčius mušė iš už baudos aikštelės ribų, tokio tolimo „hat-tricko“ Čempionų lyga nebuvo mačiusi nuo 2004-ųjų, kai tris įvarčius iš toli susmeigė Wayne'as Rooney.

Tiesa, tai menka paguoda Turkijos komandai, kuri neteko šansų prasibrauti į kitą etapą.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?