Čempionų lyga: spindėję K.Mbappe ir L.Messi nukalė PSG pergalę

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą startavo paskutinis grupių etapo turas. Dvejomis rungtynėmis buvo sutvarkyti formalumai A grupėje.
Lionelis Messi ir Kylianas Mbappe džiaugiasi įvarčiu
Lionelis Messi ir Kylianas Mbappe džiaugiasi įvarčiu / „Scanpix“ nuotr.

Jau anksčiau grupės nugalėtojų vardą užsitikrinęs „Manchester City“ klubas grupių etapą užbaigė nesėkme.

Pepo Guardiolos auklėtiniai svečiuose 1:2 nusileido „RB Leipzig“ komandai.

Dominikas Szoboszlai'us išvedė Leipcigo ekipą į priekį 24-ą minutę, o Andre Silva skirtumą padvigubino 71-ą minutę. Rezultatą 76-ą minutę sušvelnino Riyadas Mahrezas, bet alžyriečio įvartis tapo vieninteliu „miestiečiams“ šiose rungtynėse.

Rungtynių pabaigoje „Man City“ dar liko ir be žaidėjo, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Kyle'as Walkeris.

„RB Leipzig“ ši pergalė leido užimti trečiąją vietą grupėje ir iškovoti bilietą į UEFA Europos lygos atkrintamąsias varžybas.

Kitose rungtynėse spindėjusių Kyliano Mbappe ir Lionelio Messi vedamas „Paris Saint-Germain“ klubas namuose 4:1 sutriuškino „Brugge“ komandą iš Belgijos.

Prancūzijos komanda į priekį išsiveržė jau antrą minutę, kai pasižymėjo K.Mbappe. Vos po penkių minučių prancūzas skirtumą padvigubino.

Dar pirmajame kėlinyje, 38-ąją minutę, K.Mbappe atliko ir rezultatyvų perdavimą įvartį įmušusiam L.Messi.

Po pertraukos belgų klubas kiek atsitiesė ir net sušvelnino santykį, kai 68-ą minutę pasižymėjo Matsas Ritsas, bet galutinai intrigą panaikino L.Messi, kuris 76-ą minutę uždirbo baudinį ir pats jį užtikrintai realizavo, pelnydamas penktąjį įvartį šio sezono Čempionų lygoje.

Šiuo įvarčiu L.Messi aplenkė Pele ir pakilo į antrąją vietą daugiausiai įvarčių per karjerą įmušusių futbolininkų sąraše. Pele aplenkęs argentinietis dabar yra pasižymėjęs 758 kartus. Pirmoje vietoje – Cristiano Ronaldo (801 įvartis).

„Man City“ ir PSG pateko į Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas. Savo varžovus aštuntfinalyje „miestiečiai“ ir paryžiečiai sužinos ateinantį pirmadienį.