Čempionų lygoje – 8 įvarčiai Dortmunde ir „Arsenal“ triumfas prieš PSG

Įspūdingą pergalę UEFA Čempionų iškovojo praėjusio sezono vicečempionė Dortmundo „Borussia“ ekipa, kuri 7:1 sutraiškė Glazgo „Celtic“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis į „Celtic“ vartus krito jau 7-ąją minutę, kuomet Kasparas Schmeichelis baudos aikštelėje pargriovė Jamie Bynoe-Gittensą bei užsidirbo geltoną kortelę. Baudinį realizavo Emre Canas (1:0).

Visgi po po dviejų minučių „Celtic“ atstatė pusiausvyrą bei 9-ąją minutę pasižymėjo Daizenas Maeda (1:1).

Lygybė truko neilgai. Mačas Karimo Adeyemi šou: 23-ejų vokietis per pirmąjį kėlinį sumušė tris įvarčius, vienuolikos metrų baudinį pridėjo Serhoy Guirassy ir rezultatas tapo triuškinantis (5:1).

K.Adeyemi tapo pirmuoju vokiečiu, Čempionų lygoje įmušusių bent 10 įvarčių, kuriam dar nėra 23-ejų. Tai jis padarė būdamas 22 metų ir 257 dienų amžiaus.

Varžovų triuškinimą „Borussia“ pratęsė antrajame kėlinyje, kuomet 66-ąją minutę vėl pasižymėjo S.Guirassy (6:1), 79-ąją – Felixas Nmecha (7:1).

Pergalę Čempionų lygoje taip pat iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, kuris 2:0 įveikė Paryžiaus PSG futbolininkus, kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

20-ąją minutę kamuolį galva į vartus po Leandro Trossardo perdavimo tiksliai pasiuntė Kai'us Havertzas (1:0), o 35-ąją minutę tiksliu baudos smūgiu pasižymėjo Bukayo Saka (2:0).

Pergalę iškovojo „Barcelona“, kuri 5:0 sutriuškino Berno „Young Boys“ futbolininkus.

8-ąją minutę mačą įvarčiu atidarė Robertas Lewandowskis (1:0), 34-ąją tikslų smūgį pridėjo Raphinha (2:0), 37-ąją – Inigo Rodriguezas.

51-ąją minutę dar kartą pasižymėjo R.Lewandowskis (3:0), o 81-ąją minutę patys „Young Boys“ įsimušė į savus vartus. Tai padarė gynėjas Camara (4:0).

Tris taškus pasiėmė Lėverkuzeno „Bayer“, kuris 1:0 įveikė Milano „AC Milan“ futbolininkus.

Lemiamą įvartį 51-ąją minutę po puikaus Jeremie Frimpongo perdavimo įmušė Victoras Boniface'as (1:0). Būtent jo įvartis 21-ąją minutę buvo anuliuotas, kuomet po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Sėkmingą mačą sužaidė „Manchester City“ klubas, kuris 4:0 sutriuškino Bratislavos „Slovan“ futbolininkus.

8-ąją minutę pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas (1:0), 15-ąją – Philas Fodenas (2:0), 58-ąją – Erlingas Haalandas (3:0), 74-ąją – Jamesas McAtee (4:0).

Triuškinančią pergalę iškovojo Milano „Inter“, kuris 4:0 sudorojo Belgrado „Crvena zvezda“.

11-ąją minutę įvartį įmušė Hakanas Calhanoglu (1:0), 59-ąją – Marko Arnautovičius (2:0), 71-ąją – Lautaro Martinezas (3:0), 81-ąją baudinį įmušė Mehdi Taremi (4:0).

Lygiosios užfiksuotos tarp Eindhoveno PSV ir Lisabonos „Sporting“ ekipų – 1:1.

15-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo Jerdy Schoutenas, kuris išvedė PSV į priekį (1:0).

Ir kai jau atrodė, kad šeimininkai namuose iškovos tris taškus, 84-ąją minutę „Sporting“ pagaliau pramušė gynybą bei Danielis Braganca įmušė išlyginamąjį įvartį (1:1).