Čempionų lygoje – „Bayern“ mokė „Barcelona“, o „Liverpool“ mušė priešpaskutinę minutę

Į „Allianz“ areną Miunchene sugrįžęs Robertas Lewandowskis neišnaudojo ne vienos puikios progos įmušti ir galiausiai turėjo pripažinti buvusios savo komandos pranašumą.
Robertas Lewandowskis spiria virš vartų
Robertas Lewandowskis spiria virš vartų / „Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ namuose pranoko „Barcelona“ ekipą 2:0 ir tapo vienvaldžiu C grupės lyderiu.

Abu bavarų įvarčiai krito antrojo kėlinio pradžioje. Iš pradžių katalonų vartus atrakino gynėjas Lucas Hernandezas (50 min.), o persvarą įtvirtino pabėgęs Leroy'us Sane (54 min.).

Abu sykius laimėjęs „Bayern“ (6 tšk.) lenkia „Barcelona“ (3 tšk.) ir išvykoje Plzeno „Viktoria“ (0 tšk.) 2:0 įveikusį Milano „Inter“ (3 tšk.) klubą.

Standings provided by SofaScore LiveScore

A grupėje dramatišką pirmąją pergalę išplėšė „Liverpool“.

Jurgeno Kloppo treniruojami „raudonieji“ 2:1 palaužė Amsterdamo „Ajax“, o pergalingą įvartį 89-ąją minutę pelnė gynėjas Joelis Matipas.

„Liverpool“ pirmavo po Mohamedo Salaho (17 min.) smūgio, bet Nyderlandų čempionams rezultatą buvo išlyginęs Mohammedas Kudusas (27 min.).

B grupėje ir toliau stebina Belgijos čempionė „Brugge“, šįkart svečiuose net 4:0 sutriuškinusi mačo favoritu laikytą „Porto“ klubą.

„Brugge“ su 6 taškais lenkia po tris turinčius Lėverkuzeno „Bayer“ ir Madrido „Atletico“ klubus, kurių tarpusavio kautynės Vokietijoje baigėsi „Bayer“ sėkme 2:0.

D grupėje antausį pačioje rungtynių pabaigoje gavo Londono „Tottenham“, praleidęs įvarčius 90 ir 90+3 min. bei 0:2 išvykoje nusileidęs Lisabonos „Sporting“ komandai, šventusiai antrą pergalę.

Kitose šios grupės rungtynėse „Marseille“ namie 0:1 krito prieš Europos lygos čempioną Frankfurto „Eintracht“ klubą.