Čempionų lygoje – be E.Haalando užklimpęs „Man City“ ir „Juventus“ krachas

UEFA Čempionų lygos grupių etapo ketvirtasis turas prasidėjo dviem labai netikėtais rezultatais Kopenhagoje ir Haifoje.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Danijos sostinėje vietos „Copenhagen“ ir „Manchester City“ sužaidė be įvarčių 0:0, nors dar prieš savaitę Mančesteryje Pepo Guardiolos auklėtiniai nušlavė oponentus net 5:0.

„Miestiečiai“ dar 11-ą minutę įmušė kamuolį į vartus, bet galingas Rodri smūgis nuplaukė vėjais, nes teisėjas per VAR peržiūrą įžvelgė Riyado Mahrezo žaidimą ranką.

Būtent alžyrietis atsidūrė įvykių epicentre ir 25-ą minutę, kai gavo progą mušti į „Copenhagen“ vartus paskirtą baudinį, bet jo realizuoti nesugebėjo – smūgį atrėmė lenkas vartininkas Kamilis Grabara.

Vos po penkių minučių „Man City“ patyrė dar vieną smūgį, kai už paskutinės vilties pražangą šalia baudos aikštelės tiesioginę raudoną kortelę gavo Sergio Gomezas, palikdamas savo komandą žaisti be vieno futbolininko.

Nuo tada aikštėje rungtyniavo apylygės komandos, o įvarčių nepavyko pasiekti nė vienai iš jų.

„Man City“ šiame susitikime vertėsi be savo šio sezono žvaigždės Erlingo Haalando – jau 20 įvarčių 2022-2023 m. sezone įmušęs norvegas sulaukė poilsio.

Pirmą kartą taškus šį sezoną praradęs „Man City“ su 10 taškų išlieka G grupės lyderiu, o antrą tašką iškovoję danai aplenkė „Sevilla“ ir pakilo į trečią vietą.

Standings provided by Sofascore

Kitame susitikime Haifos „Maccabi“ sensacingai 2:0 sudorojo košmarišką sezoną išgyvenantį Turino „Juventus“.

Izraeliečiai svečius iš Italijos šokiravo jau 7-ą minutę, kai nestipriu smūgiu galva įvartį įmušė Omeras Atzili.

42-ą minutę „Maccabi“ žaidėjas driokstelėjo dar sykį – šįkart O.Atzili smūgiavo kaire koja ir padvigubino savo komandos persvarą.

Pirmą pergalę iškovojusi Haifos komanda turi 3 taškus ir pasivijo „Juventus“, kuriam šis pralaimėjimas praktiškai užkerta kelią į kitą etapą – italai, norėdami išsigelbėti H grupėje, per likusius du turus ne tik turės įveikti Lisabonos „Benfica“ ir „Paris Saint-Germain“, bet ir sulaukti Haifos klubo dovanų akistatose su šios ekipomis.

Kiek vėliau antradienio vakarą bus sužaisti dar šeši Čempionų lygos susitikimai.