Čempionų lygoje – beviltiška „Barcelona“ ir istorinis C.Ronaldo vakaras

Lionelį Messi dėl milžiniškų klubo skolų šią vasarą praradusi „Barcelona“ ir toliau išgyvena tikrą košmarą. Ronaldo Koemano auklėtiniai patyrė sutriuškinimą Portugalijoje ir lieka be taškų UEFA Čempionų lygos starte.
„Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique ir Cristiano Ronaldo
„Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique ir Cristiano Ronaldo / 15min koliažas/„Scanpix“ nuotr.

Nė vieno įvarčio per dvejas rungtynes dar neįmušę ir netgi nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą neatlikę katalonai beviltiškai krito ir Lisabonoje – 0:3 (0:1) nuo „Benfica“ ekipos.

Svečių vartus šeimininkai atidarė jau 3 minutę, kai puikų prasiveržimą įvarčiu užbaigė Darwinas Nunezas.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Benficos“ persvarą padidino Rafa Silva (69 min.), o įtvirtino – 11 m baudinį įmušęs tas pats D.Nunezas (79 min.).

Baigiantis mačui antrą geltoną kortelę prieš save dar išvyko ir „Barcelona“ gynėjas Ericas Garcia (87 min.).

Sužaidus dvejas rungtynes E grupėje „Barcelona“ nėra iškovojusi nė vieno taško ir žengia paskutinėje vietoje.

Pirmauja Miuncheno „Bayern“ klubas. Etatiniai Vokietijos čempionai surengė dar vieną įvarčių vakarėlį – namie 5:0 (2:0) nepasigailėjo stipriausio Ukrainos futbolo klubo Kijevo „Dinamo“.

Du įvarčius mušė nesustabdomas Robertas Lewandowskis (12 ir 27 min.), po vieną pridėjo Serge'as Gnabry (68 min.), Leroy'us Sane (74 min.) ir Maximas Choupo-Motingas (87 min.).

Į kitą Čempionų lygos etapą – atkrintamąsias – pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos.

Standings provided by SofaScore LiveScore

F grupėje fantastišką pergalę paskutinę minutę išplėšė portugalas Cristiano Ronaldo (90+5 min.).

„Manchester United“ namie 2:1 (0:0) palaužė „Villarreal“ klubą, kuriam praėjusiame sezone pralaimėjo UEFA Europos lygos finale.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Cristiano Ronaldo po pergalingo įvarčio metė į orą savo marškinėlius.

Svečiai pirmavo po tikslaus Paco Alcacero smūgio (53 min.), bet rezultatą netrukus išlygino nuostabų šeimininkų derinį galingu šūviu į tolimą varžovų vartų kampą užbaigęs Alexas Tellesas (60 min.), o pergalę paskutinę akimirką padovanojo jau minėtas C.Ronaldo.

„Manchester United“ supežvaigždė šiose rungtynėse pagerino ir visų laikų Čempionų lygos rekordą – į aikštę žengė jau 178 rungtynėse. 36-erių portugalas pranoko legendinį Ikerą Casillasą.

Tiesa, pirmauja šioje grupėje Bergamo „Atalanta“, namie 1:0 palaužusi Berno „Young Boys“ futbolininkus.

H grupėje paslydo Čempionų lygos titulą ginanti Londono „Chelsea“. Thomaso Tuchelio auklėtiniai 0:1 (0:0) krito prieš Turino „Juventus“.

Vienintelį įvartį šeimininkams, antrajame kėlinyje sužaidus vos 10 sekundžių, po skersiniu įmušė Federico Chiesa (46 min.).

Dėl geresnio įvarčių santykio „Chelsea“ grupėje aplenkė ir Sankt Peterburgo „Zenit“, namie 4:0 sumušęs Švedijos čempioną „Malmo“.

G grupėje kiek netikėtai kol kas priekyje „Salzburg“ futbolininkai. Austrijos čempionai namie 2:1 įveikė stipriausią Prancūzijos klubą „Lille“.

Kitose grupės rungtynėse „Wolfsburg“ namie sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sevilla“ vienuolike.