Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Čempionų lygoje – „Inter“ žingsnis link ketvirtfinalio ir lygiosios Eindhovene

UEFA Čempionų lygoje prasitęsė aštuntfinalių kovos. Antradienį sužaisti du susitikimai Milane ir Eindhovene.

„San Siro“ stadione Milano „Inter“ klubas 1:0 įveikė Madrido „Atletico“ komandą.

Italai dominavo didžiąją rungtynių dalį, bet įvartį pasiekė tik 79-ąją minutę.

Po keitimo pasirodęs Marko Arnautovičius prieš tai buvo neišnaudojęs trijų gerų progų, bet šįkart „Atletico“ vartininkui Janui Oblakui atmušus pirmąjį Lautaro Martinezo bandymą, M.Arnautovičius neklydo ir išplėšė savo ekipai pergalę.

Italijos čempionato lyderiai atliko 19 smūgių („Atletico“ – 7) ir sugeneravo 2,42 tikėtinų įvarčių („Atletico“ – 0,63), bet daugiau nei vieno įvarčio italams įmušti nepavyko.

Kitose rungtynėse Eindhoveno PSV ir Dortmundo „Borussia“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Pirmąjį įvartį 24-ąją minutę pelnė būtent iš PSV klubo į Dortmundą persikėlęs Donyellas Malenas.

Olandas išsivadavo iš dviejų varžovų gniaužtų ir stipriu smūgiu pramušė vartininko Walterio Benitezo gynybą.

Tiesa, D.Malenas įvarčio prieš savo buvusią ekipą nešventė.

Rezultatą Eindhoveno ekipa išlygino 56-ąją minutę. Matsas Hummelsas užsidirbo pražangą baudos aikštelėje, o paskirtą 11 metrų baudos smūgį užtikrintai realizavo Luukas de Jongas.

Atsakomuosius mačus komandos kovo 13-ąją žais Madride ir Dortmunde.

Rytoj bus užbaigti pirmieji aštuntfinalių susitikimai. „Porto“ klubas namuose priims Londono „Arsenal“, o „Napoli“ namie žais prieš „Barcelona“.