Čempionų lygoje – Paulo Dybalos šou ir įvartis 42-ąją sekundę

Antradienį intriguojančiai prasidėjo antrasis Čempionų lygos grupių etapo turas. Skirtingas pergales šventė „Manchester City“ ir Turino „Juventus“ klubai.
Paulo Dybala
Paulo Dybala / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

H grupės rungtynėse Turino „Juventus“ klubas namuose 3:0 sutriuškino Berno „Young Boys“ ekipą iš Šveicarijos.

Fantastišką pasirodymą surengė Paulo Dybala, įmušęs visus tris įvarčius.

Argentinietis jau penktąją minutę sulaukė Leonardo Bonucci perdavimo iš gilumos ir vienu lietimu permetė kamuolį per vartininką į šveicarų vartus.

34-ąją minutę puolėjas atsidūrė reikiamu laiku reikiamoje vietoje. Vartininkui atmušus kamuolį jis jį pasiuntė į vartus ir padvigubino Turino klubo pranašumą.

69-ąją minutę P.Dybala nukreipė kamuolį į vartus po Juano Cuadrado perdavimo.

78-ąją minutę „Young Boys“ futbolininkas Mohamedas Aly Camara gavo antrą geltoną kortelę ir paliko aikštę. Tačiau „Juventus“ klubas daugiau varžovų nenubaudė.

Italijos klubas šiose rungtynėse turėjo verstis be Cristiano Ronaldo, kuris pirmose rungtynėse su „Valencia“ užsidirbo raudoną kortelę.

Šveicarijos klubas šį sezoną debiutuoja Čempionų lygoje.

F grupės rungtynėse „Manchester City“ Vokietijoje 2:1 išsigelbėjo rungtynėse su „Hoffenheim“ ekipa.

Netikėtas įvartis į Mančesterio ekipos vartus krito jau 42 sekundę, kai pasižymėjo Ishakas Belfodilas.

Svečiai greitai atsigavo ir aštuntąją minutę rezultatą išlygino Sergio Aguero. Tačiau pergalingo įvarčio Pepo Guardiola ekipa ieškojo ilgai.

Tik 87-ąją minutę Davidas Silva pasinaudojo gynėjų klaida ir išplėšė pergalę.

Pirmose Čempionų lygos rungtynėse Mančesterio klubas netikėtai 1:2 nusileido Liono „Olympique“. Vokietijos klubas sužaidė 2:2 su Donecko „Šachtar“.

31-erių „Hoffenheim“ treneris Julianas Nagelsmannas yra jauniausias Čempionų lygos istorijoje.