Čempionų lygos startas: 11 įvarčių Miunchene, išsigelbėjęs „Real“ ir D.Rumšo raudona kortelė

Antradienio vakarą dar keturi mačai sužaisti UEFA Čempionų lygos pagrindiniame etape. Pirmąsias pergales įsirašė Miuncheno „Bayern“, „Liverpool“, Madrido „Real“ bei Lisabonos „Sporting“ ekipos.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

Lengviausią pergalę iškovojo Vokietijos klubinio futbolo flagmanas „Bayern“, net 9:2 savo aikštėje nepalikęs šansų Zagrebo „Dinamo“ kolektyvui.

Pirmajame kėlinyje bavarams įvarčius mušė Harry Kane'as, Raphaelis Guerreiro bei Michaelis Olise.

Per pertrauką šeimininkai pakeitė vartininką Manuelį Neuerį ir Bruno Petkovičius bei Takuya Ogiwara dviem greitais įvarčiais netikėtai grąžino intrigą.

Visgi tuomet „Bayern“ vėl atsakė šešiais tiksliais dūriais ir šventė užtikrintą pergalę. Dar tris įvarčius įmušė „pokeriu“ galiausiai kampaniją pradėjęs H.Kane'as, po kartą – M.Olise, Leroy'us Sane ir Leonas Goretzka.

Devyni vienos komandos įvarčiai rungtynėse – Čempionų lygos rekordas.

„Liverpool“ buvo priverstas vytis savo priešininkus, bet svečiuose 3:1 pranoko „Milan“ ekipą.

Italus į priekį jau 3-ąją dvikovos minutę buvo išvedęs Christianas Pulisičius, bet dar iki pertraukos anglai gynėjų Ibrahima Konate ir Virgilo van Dijko įvarčiais rezultatą persvėrė.

67-ąją minutę Dominikas Szoboszlai padėjo tašką.

Pergalę šventė ir Lisabonos „Sporting“ klubas, savo aikštėje 2:0 pranokęs „Lille“.

Šiame mače dirbo geriausias Lietuvos arbitras Donatas Rumšas. Jis 40-ąją minutę už antrą įspėjimą išvarė prancūzų ekipos žaidėją Angelį Gomesą.

38-ąją minutę pasižymėjo Viktoras Gyokeresas, 65-ąją – Zeno Debastas.

Daugiausiai vargo turėjo Madrido „Real“ ekipa, kuri tik po labai atkaklios kovos 3:1 namuose palaužė Vokietijos vicečempioną „Stuttgart“.

Iš karto po pertraukos Kylianas Mbappe išvedė šeimininkus į priekį, bet 68-ąją minutę Denizas Undavas atstatė pusiausvyrą.

Lemiama tapo 83-oji minutė, kai po Luka Modričiaus pakelto kampinio galva pasižymėjo Antonio Rudigeris.

Jau per pridėtą laiką greitos atakos metu Endrickas padėjo tašką.