Sunkiasvorių kovoje „Manchester City“ daužė klydusią „Bayern“ gynybą

Didžiulę intrigą kėlusio UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmasis mūšis baigėsi įtikinama „Manchester City“ pergale.
„Manchester City“ futbolininkų džiaugsmas
„Manchester City“ futbolininkų džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pepo Guardiolos auklėtiniai namie 3:0 (1:0) nušlavė Miuncheno „Bayern“ klubą.

Vokietijos futbolo flagmanui – tai pirmasis sezono pralaimėjimas Čempionų lygoje. Jį patyrė naujasis „Bayern“ treneris Thomas Tuchelis, pakeitęs netikėtai atleistą Julianą Nagelsmanną, kuris buvo iškovojęs 8 pergales iš tiek pat galimų, įskaitant ir įtikinamai sudorotą Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždyną su Lioneliu Messi ir Kylianu Mbappe.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Thomas Tuchelis

Antradienio vakarą pirmąjį įvartį „miestiečiams“ gražiu tolimu smūgiu pirmojo kėlinio viduryje pelnė Rodri (27 min.).

Mančesterio futbolininkai ir toliau žaidė aktyviau bei pavojingiau. Tiesa, pačioje antrojo kėlinio pradžioje apie save priminė ir „Bayern“, bet Leroy‘us Sane galingais šūviais nepramušė Edersono gynybos.

„Scanpix“/AP nuotr./Bernardo Silva

Sužaidus 70 minučių vaikišką, ir kertinę, klaidą tuomet padarė Dayotas Upamecano, atidavęs kamuolį varžovams prie savo vartų, o tuo pasinaudojo galva pasižymėjęs vienas žemiausių futbolininkų aikštėje Bernardo Silva.

„Bayern“ gynyba ir toliau braškėjo, o tašką rungtynėse padėjo savo įvartį sumedžiojęs Erlingas Haalandas (77 min.).

„Manchester City“ susikrovė net 3 įvarčių persvarą prieš atsakomąsias rungtynes, kurios kitą savaitę vyks Miunchene.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Romelu Lukaku

Kita ketvirtfinalio pora prasidėjo Milano „Inter“ pergale išvykoje 2:0 (0:0) prieš Lisabonos „Benfica“ futbolininkus.

Svečiams įvarčius mušė Nicolo Barella (51 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Romelu Lukaku (82 min.).

Trečiadienį savo ketvirtfinalius pradės „AC Milan“ ir „Napoli“ bei Madrido „Real“ ir Londono „Chelsea“ klubai.