Kosminę progą iššvaisčiusi Danija neįveikė Tuniso

Danijos rinktinės treneris Kasperas Hjulmandas atviravo, kad jo komandos svajonė yra „kažką didelio laimėti“, tačiau pridūrė, jog danai „nėra favoritai pasaulio čempionate Katare“. Ir tą pamatėme antradienio popietę, kuomet Daniją sustabdė Tunisas – 0:0.

Nors danai buvo laikomi favoritais pirmosiose istorijoje oficialiose rungtynėse prieš Tunisą, tačiau Afrikos atstovai parodė, ką sugeba.

Jie kūrė progas ir aikštėje niekuo nenusileido Danijai, kuri žygiavo iki pusfinalio Europos čempionate praėjusią vasarą. Čempionate, kuriame širdies smūgį patyręs Christianas Eriksenas išgąsdino pasaulį, tačiau žengė ant vejos mūšyje su Tunisu

Du įvarčiai krito šiose rungtynėse, tačiau tiek Issamo Jebali, tiek Andreaso Skovo Olseno smūgiai nebuvo įskaityti dėl užfiksuotų nuošalių.

Realiausią progą pasižymėti turėjo danas Andreasas Cornelius, bet jis nesugebėjo kamuolio pasiųsti į tinklą iš kelių metrų – puolėjas sudrebino virpstą. xG statistika rodo, kad tikimybė mušti iš tokios pozicijos – net 82,9 proc.

Jau per pridėtą rungtynių laiką teisėjas bėgo prie ekrano ir peržiūrėjo galimą žaidimą ranka, tačiau baudinio į Tuniso vartus jis principingai neskyrė.

Kitose D grupės rungtynėse antradienį 21 val. susitiks Prancūzija ir Australija.

Mačo eigą galėjote sekti su 15min.

Rungtynių eiga. Danija – Tunisas 0:0

Antras kėlinys.

90 min. Viskas, rungtynės baigėsi!

90+1 min. Ne, negaus! Principingas teisėjo sprendimas, bet, jei baudinys būtų skirtas, būtų tikrai labai skystas.

90 min. Danai nori baudinio už žaidimą ranka baudos aikštelėje. Ir jį gaus! VAR peržiūra!

88 min. Sunku pasakyti, kad Danija yra šių rungtynių favoritė. Šauniai dirba Tunisas.

70 min. Kaip kamuolys nesuspurdėjo vartų tinkle?! Andreasas Cornelius iš kelių metrų smūgiavo į virpstą.

69 min. Ch.Eriksenas turėjo puikią progą, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas.

55 min. Po kelių labai pavojingų Tuniso atakų danai mušė įvartį, bet po Andreaso Skovo Olseno smūgio teisėjas pakėlė vėliavėlę ir užfiksavo nuošalę.

46 min. Susitikimas tęsiasi!

Pirmas kėlinys.

45 min. Baigėsi pirmasis kėlinys.

42 min. Pierre'as-Emile'is Hojbjergas krito baudos aikštelėje, prašė baudinio, tačiau jo negavo. Netrukus ir Tunisas turėjo šansą, bet danus gelbėjo Kasperas Schmeichelis.

33 min. Nors danai laikomi šių rungtynių favoritais, sunku nesižavėti Tunisu. Kol kas rezultatas lygus, o Tunisą į priekį stumia ir labai garsūs sirgaliai tribūnose.

23 min. Tunisas muša įvartį, tačiau Issamas Jebali buvo nuošalėje prieš tai. Vis dar 0:0.

19 min. Nuostabų kovingumą rodo Tuniso futbolininkai, jie net po sėkmingų epizodų gynyboje triumfuoja lyg įvartį pelnę.

11 min. Kokią progą turėjo Tunisas! Pavojingas Mohamedo Dragerio smūgis, nemalonus rikošetas, o kamuolys prazvimbė šalia virpsto.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas kviečiame sekti specialiame 15min puslapyje „Futbolo mėnuo“.