Chaosas po finalinio švilpuko Italijos lygoje

„Milan“ futbolininkai iškovojo svarbius tris taškus, kai išvykoje 1:0 pranoko „Cagliari“. Tačiau rungtynės baigėsi sumaištimi.

Rungtynių nugalėtoją nulėmė Ismaelio Bennacero įvartis po Olivier Giroud perdavimo 59 minutę.

Pačioje antrojo kėlinio pabaigoje „Milan“ gretose pasirodė ir 40-metis Zlatanas Ibrahimovičius, bet jam daugiau teko nežaisti, o stumdytis po finalinio švilpuko.

Didelė grupė žaidėjų ėmė aiškintis santykius karštoje atmosferoje.

Užtruko kelias minutes, kol emocijos aprimo.

Anot „Milan“ trenerio Stefano Pioli, sumaišties priežastimi tapo nuoskauda dėl jo komandos vartininko Mike'o Maignano, kurį šeimininkų sirgaliai užgavo rasistinėmis replikomis.

„Mike'as man pasakė, kad girdėjo rasistinių atakų už vartų. Visada liūdna, kad taip nutinka, nė vienas to nenusipelno“, – „Sky Sport“ sakė S.Pioli.

„Milan“ dabar pirmauja Italijos čempionate, trimis taškais lenkdamas „Napoli“, kuris šeštadienį 2:1 namie palaužė „Udinese“ ekipą.

Trečią vietą užimantis Milano „Inter“ suklupo antrajame mače iš eilės.

Šeštadienį „Inter“ 1:1 sužaidė su „Fiorentina“ ir dabar šešias taškais atsilieka nuo „Milan“. Tiesa, „Inter“ sužaidė maču mažiau.