Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Man City“ ir „Arsenal“ akistata – be nugalėtojo, „Liverpool“ – vėl viršūnėje

„Liverpool“ išlaiko Anglijos „Premier“ lygos lyderio poziciją. Sekmadienio pavakarę Mersisaido komanda turėjo demonstruoti charakterį, atsilikinėjo, bet vis tiek 2:1 namuose palaužė „Brighton“ ekipą.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai 2-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Danny Wellbeckas.

Visgi dar iki pertraukos Luisas Diazas rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje pergalę išplėšė Mohamedo Salaho taiklus smūgis.

Liverpulio komandą pagal surinktus taškus galėjo pavyti Londono „Arsenal“, bet šios ekipos dvikova su „Man City“ svečiuose baigėsi be įvarčių.

Tai reiškia, kad likus devyniems turams iki čempionato pabaigos turnyro lentelės viršūnėje yra ypač karšta.

Pirmauja J.Kloppo komanda, dviem taškais atsilieka „Arsenal“, trim – titulą ginantis „Manchester City“.