„Chelsea“ klubas prarado pirmuosius taškus

Sekmadienį vienintelės „Premier“ lygos ketvirtojo turo rungtynės tarp „Swansea City“ ir Londono „Chelsea“ klubų baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:1).
„Chelsea“ sužaidė lygiosiomis su „Swansea City“
„Chelsea“ sužaidė lygiosiomis su „Swansea City“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė Diego Costa (18 min.), tačiau antrojo kėlinio pradžioje po tikslių Gylfio Sigurdssono (59 min. iš 11 m baudinio) ir Leroy'aus Fero (62 min.) smūgių priekyje 2:1 jau buvo šeimininkai.

Svečiams pavyko išgelbėti tašką, o išlyginamąjį įvartį įmušė vėl Diego Costa (81 min.).

Pirmuosius taškus praradę „Chelsea“ futbolininkai su 10 taškų liko antroje vietoje, o 4-ąjį tašką iškovojusi „Swansea City“ ekipa pakilo į tryliktąją poziciją.

Vienvaldžiu dvidešimties komandų turnyro lyderiu liko „Manchester City“ (12 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje lieka „Manchester United“ (9 taškai) futbolininkai.

Lyderių rikiuotė turnyro lentelėje (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
8. „Everton“ 3 2 1 0 4:2 7

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 4 įvarčius – Zlatanas Ibrahimovičius („Manchester United“), Diego Costa („Chelsea“) ir Michailas Antonio („West Ham United“).