„Copa America“: kurioziškas R.Firmino įvartis pažymėtas triuškinama brazilų pergale

„Copa America“ turnyro šeimininkai brazilai parodė visą potencialą, kuomet triuškinama persvara įveikė Peru futbolininkus.
Roberto Firmino
Roberto Firmino / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Turnyro šeimininkai šeštadienio vakarą net 5:0 įveikė Peru.

Pirmasis įvartis krito jau 12-ą žaidimo minutę - Philippe Coutinho pakėlus kampinį baudos aikštelėje kilo sumaištis, kuria pasinaudojo Casemiro.

19-ą rungtynių minutę "Liverpool" puolėjas Roberto Firmino padvigubino rezultatą, tačiau tikrai netradiciniu būdu. Peru vartininko išspirtas kamuolys skriejo nepakankamai aukštai, atsimušė į netoliese buvusį puolėją ir skriejo į virpstą.

Nuo virpsto kamuolys patogiai atšoko R.Firmino, o šis meistriškai suklaidino Peru vartų sargą ir pelnė įvartį.

Tačiau Peru rinktinės košmaras tik tęsėsi - 32-ą minutę brazilų futbolininkas Evertonas paleido tikslų tolimą smūgį pažeme į artimą vartų kampą.

Ketvirtą rungtynių įvartį 53-ą minutę pelnė gynėjas Dani Alvesas, spurtavęs dar nuo aikštės vidurio. Futbolininkas sužaidė net keletą sienelių ir galiausiai stipriu smūgiu nuginklavo oponentų vartininką.

Penktą įvartį jau 90-ą žaidimo minutę įmušė Willianas. Brazilai galėjo įmušti ir šeštą įvartį, tačiau 11-os metrų baudinio nerealizavo Gabrielis Jesusas.

Kitose A grupės rungtynėse Venesuela pasinaudojo savo tiesioginių oponentų pralaimėjimu ir 3:1 nugalėję Boliviją finišavo antri.

Peru futbolininkai dar gali patekti kaip viena iš dviejų geriausių trečiųjų komandų, tačiau turi tikėtis palankių rezultatų iš kitų pogrupių.