„Copa America“: puikus meksikiečių įvartis leido išvengti akistatos su Argentina

JAV tęsiasi „Copa America“ turnyras, kuriame antradienį baigėsi C grupės rungtynės.
Jesusas Manuelis Corona
Jesusas Manuelis Corona / „Scanpix“ nuotr.

C grupės nugalėtoja tapo Meksikos rinktinė, pasiekusi lygiąsias 1:1 su Venesuela.

Abi komandos žais ketvirtfinalyje, o pirma vieta grupėje Meksikai leidžia išvengti akistatos su Argentina.

Venesuela pirmoji išsiveržė į priekį jau 10-ąją rungtynių minutę, kai po baudos smūgio kamuolį į vartus pasiuntė José Manuelis Velázquezas.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Jesúsas Manuelis Corona 80-ąją minutę nuostabiu smūgiu išlygino rezultatą.

Meksika pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki 22-ejų.

Kitose grupės rungtynėse Urugvajus 3:0 sutriuškino Jamaiką. Abi rinktinės jau anksčiau prarado šansus patekti į kitą etapą.

Urugvajui įvarčius mušė Abelis Hernandezas, Matias Corujo ir į savus vartus kamuolį nukreipęs jamaikietis Je-Vaughnas Watsonas.

Jamaika paliko turnyrą kaip vienintelė komanda, neįmušusi įvarčio.

Diego Godinui tai buvo šimtosios rungtynės Urugvajaus rinktinėje.