Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Copa America“: tik po baudinių serijos Kolumbija išplėšė vietą pusfinalyje

„Copa America“ turnyre paaiškėjo antroji pusfinalio dalyvė. Ja tapo Kolumbijos futbolo rinktinė, kuri tik po baudinių serijos palaužė Peru 0:0 (4:2).
Kolumbija pateko į „Copa America“ pusfinalį
Kolumbija pateko į „Copa America“ pusfinalį / „Scanpix“ nuotr.

22 rungtynių minutę Jamesas Rodriguezas sudrebino dešinįjį vartų virpstą, tai buvo pavojingiausia mačo ataka, surengta Kolumbijos rinktinės žaidėjų.

Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi be įvarčių 0:0. Per pratęsimą įvarčių taip pat nebuvo įmušta.

11 metrų baudinių seriją sėkmingai pirmasis pradėjo Kolumbijos žvaigždė Jamesas Rodriguezas. Kolumbijos vartininkas Davidas Ospina, kuris žaidžia Londono „Arsenal“, atmušė Peru žaidėjo Miguelio Trauco 11 metrų baudos smūgį, o tos pačios rinktinės žaidėjo Christiano Cuevos smūgis skriejo virš vartų.

Pusfinalyje Kolumbija susitiks su Meksikos ir Čilės poros nugalėtoja.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?