Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Copa Libertadores“ turnyro nugalėtojas paaiškėjo po įvarčio devintą pridėtą teisėjo minutę

Visuomet milžiniško ažiotažo susilaukiantis Pietų Amerikos klubų futbolo turnyras „Copa Libertadores“ nenuvylė ir šiemet. Dramatiškame dviejų Brazilijos klubų susirėmime didžiajame finale San Paulo „Palmeiras“ 1:0 palaužė „Santos“ ir iškovojo čempiono trofėjų.
San Paulo „Palmeiras“ triumfas
San Paulo „Palmeiras“ triumfas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Vienintelis rungtynių įvartis krito 99-ąją minutę, tačiau tai – ne pratęsimas, o vis dar teisėjo pridėtas laikas.

Tik 85 min. į aikštę žengęs Breno Lopesas sulaukė perdavimo iš Roni ir pergalingą įvartį pelnė galva.

Teisėjas antrajame kėlinyje iš viso turėjo pridėti net 13 minučių, kadangi dramatiškų įvykių aikštėje tikrai netrūko. Papildomo laiko metu buvo atlikti penki keitimai, parodytos keturios geltonos kortelės ir viena raudona – „Santos“ klubo vairininkui Cucai.

Nors aistruoliai į Rio de Žaneire įsikūrusį Marakanos stadioną įleidžiami nebuvo, apie 5 tūkstančius klubų, vietos valdžios ir Pietų Amerikos futbolo konfederacijos kviestinių svečių šias rungtynes visgi stebėjo gyvai.

San Paulo klubas „Copa Libertadores“ turnyrą laimėjo antrą sykį istorijoje. Pirmasis ekipos triumfas prestižiniame turnyre įvyko dar 1999 metais.

Turnyro nugalėtojai iškovojo teisę žaisti FIFA klubų taurėje, kuri vasario mėnesį vyks Dohoje.