Cristiano Ronaldo dublis atnešė „Juventus“ pergalę Italijos čempionate

Dvejose rungtynėse paeiliui taškus praradęs Turino „Juventus“ klubas nutraukė sau neįprastą seriją Italijos „Serie A“ čempionate. „Senoji senjora“ namuose 3:1 nugalėjo „Udinese“ futbolininkus.

Pirmuosius du įvarčius Turino ekipai pelnė Cristiano Ronaldo – pirmąjį kartą 9-ąją minutę portugalas pasižymėjo kamuoliui atšokus po nesėkmingo Paulo Dybalos mėginimo, o antrajam įvarčiui 37-ąją minutę komandos lyderį išvedė Gonzalo Higuaino perdavimas.

Pergalę dar paskutinę pirmojo kėlinio minutę įtvirtino Leonardo Bonucci įvartis.

„Udinese“ vienintelį tikslų smūgį pasiekė jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką, kai įvartį pelnė Ignacio Pussetto.

39 taškus per 16 turų surinkusi „Juventus“ bent trumpam susigrąžino pirmąją „Serie A“ poziciją. Jau šįvakar ją vėl gali perimti Milano „Inter“, žaisianti savąsias rungtynes prieš „Fiorentina“.