Cristiano Ronaldo neįmušė baudinio, o „Real“ prarado svarbius taškus

„Barcelona“ futbolininkai – „be penkių minučių“ Ispanijos čempionai. Madrido „Real“ komanda nesugebėjo įveikti „Valencia“ ekipos bei likus dviem turams iki čempionato pabaigos nuo pirmoje vietoje esančios Barselonos komandos atsilieka net keturiais taškais. Susitikimas tarp „Real“ ir „Valencia“ baigėsi taikiai – 2:2 (0:2).
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmasis kėlinys klostėsi pagal „Valencia“ ekipos scenarijų. 19-ą susitikimo minutę, po Jose Gayos perdavimo į baudos aikštelę, taikliai į vartus smūgiavo Alcaceris Paco. Vos po septynių minučių baudos smūgį puikiai atliko Danielis Perejo, kurio siųstą kamuolį galva į vartus nukreipė Javi Fuego. „Valencia“ pranašumas tapo akivaizdus – 2:0.

Baigiantis pirmam kėliniui baudos aikštelėje prasižengė J.Gaya, todėl „Real“ ekipa gavo teisę smūgiuoti 11 metrų baudinį. Vis dėlto Madrido komandos žvaigždė Cristiano Ronaldo nesugebėjo realizuoti baudinio: jo smūgį atlaikė „Valencia“ vartininkas Diego Alvesas.

Galimybės tapti Ispanijos čempionais nepraradę „Real“ nuo pat pirmų antro kėlinio minučių kilo į šturmą: progų neišnaudojo Javieras Hernandezas ir C.Ronaldo. „Real“ pastangos nenuėjo veltui ir 56-ą minutę įvartį pelnė Jamesas Rodriguezas.

Baigiantis susitikimui „Real“ pavyko išlyginti rezultatą: 84-ą minutę maždaug iš 20-ies metrų atstumo taikliai smūgiavo Isco.

„Real“ futbolininkai sukomplikavo situaciją kovojant dėl čempionų titulų. Viena „Barcelonos“ pergalė per dvejas rungtynes jiems garantuotų pirmą vietą, nepaisant „Real“ susitikimų baigties.